Mājas > Jaunumi > Saturs

Faktori, kas ietekmē mājputnu barību granulu izturību

Mar 24, 2017

Testi ir parādījuši, ka labāk barība granulu kvalitāti, labāku sniegumu mājputnu. Tādējādi augstas padeves granulu kvalitāte ir ļoti svarīgi, lai putnkopības nozarei, vienlaikus uzlabojot granulu izturību ir efektīvs līdzeklis, lai uzlabotu barības granulu kvalitāti. Šajā tekstā mēs runājam par faktoriem, kas ietekmē mājputnu barības granulu izturību, tāpēc mēs zinām, kā uzlabot barības granulu izturību.


Jāsecina, ka ir seši faktori: slīpēšana, kondicionēšana, granulēšanas un barības sastāvam. Starp šiem faktoriem, malšana izejvielu un kondicionēšanas plūsmā uzskata par visietekmīgākajiem faktoriem, kas ietekmē granulu izturību.


Slīpēšanas Izejvielu

Pastāv vairākas priekšrocības, slīpēšanas izejvielas. Tas uzlabo vienveidību sajaukšanās, palielina uzsūkšanos tvaika un palielina sagremojamību barību. Ņemot vērā granulu kvalitāti, malšana izejvielu samazina lielām daļiņām, kas var samazināt granulu spēku. Tas arī palielina virsmas laukumu barības daļiņu pielipšanu. Tas ir teikt smalkāka, pat sasmalcina var radīt labāku granulu kvalitāti. Ja daļiņu barības ir lielāks kas deva, tas būs nepieciešams vairāk laika, lai siltuma izplatīties uz kodolu barības daļiņu. Tas ir faktors, kas ir jāņem vērā, engineering kondicionieris, lai iegūtu konkrētu summu aiztures laiku. Kopumā, lai panāktu labāku barību granulu izturību, slīpēšanas vajadzības, lai nodrošinātu naudas sodu, pat malums.


kondicionēšana

Papildus malšana izejvielu, kondicionēšana, ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai sasniegtu labu mājputnu barības granulu kvalitāti. Kondicionēšana rada siltuma, ķīmisko un mehānisko enerģiju, tvaika izmanto kondicionēšanas laikā traucē struktūru cietes un izraisa gelatinization un arī plasticizes proteīnus un mīkstina šķiedras.


granulēšanas

Bez slīpēšana un kondicionēšana, faktiskais granulēšanas process ir ietekme uz granulu kvalitāti too. Maltīte vajadzētu nonākt barības granulu dzirnavas pareizi kondicionieri, jo tas palīdzēs veidošanā maltīti granulās, nevis cooking maltīti, izmantojot berzes siltumu pie die. Excess berzes siltumu die var uzrādīt cieto Trausla granulas nevis pastāvīgu one; arī kondicionēšana miltus ar kondicionēšanas kuģa ir izmaksu ziņā efektīvāka nekā padeves granulu dzirnavas.


barības sastāvam

Sastāvdaļa formulējums ir arī ļoti svarīgi, lai granulēšanas procesā. Barība formulējums ir process kvantitatīvi summas barības sastāvdaļas, kas ir nepieciešams, lai būtu kopā, lai veidotu vienu vienotu maisījumu mājputniem, kas nodrošina visus savus uztura prasībām. Dažādas sastāvdaļas ir dažādi līmeņi kondicionēšanas, lai sasniegtu optimālu gelatinization.


No iepriekš minētā mēs varam redzēt, ka mums vajadzētu pievērst uzmanību slīpēšanas, kondicionēšana, granulēšana kā arī manipulācijas barības sastāvam, lai panāktu labāku barības izturību. Kopā ar šiem veidiem, izmantojot par izejvielu ar labu spēju piesaistīt, piemēram, kviešiem, miežiem, izvarošana un izmantojot granulu saistvielu var arī palīdzēt.