Mājas > Jaunumi > Saturs

Pieskarieties pasaules tirgum, izveidojiet starptautisku zīmolu - ir pabeigta Ēģiptes 50tph lopu un mājputnu barības ražošanas līnija

Aug 27, 2019

No 2019. gada 20. līdz 21. augustam tika veiksmīgi pabeigts Ēģiptes 50tph mājputnu barības ražošanas līnijas projekta eksporta pārvadājums, ko uzsāka FDSP. Kopējais brauciens bija 18 transportlīdzekļi (16 40 pēdu augsti skapji, 2 40 rāmju kastes), kas ilga 2 dienas. Preču piegāde bija pabeigta laikā, un mūsu tehniskā dienesta darbinieki turpinās projektu pavadīt.

Ražošanas līnija no iepirkuma, apstrādes, aprīkojuma izgatavošanas līdz galīgajai iekraušanai un piegādei FDSP vienmēr ievēro "amatnieka garu" .Komandas komanda strādā kopā, visu laiku kontrolē visa procesa kvalitāti un turpina uzlabot efektivitāti vienlaikus nodrošinot produktu kvalitāti, klientiem jāizmanto iespēja radīt vērtību, kas pārsniedz gaidīto.

Šī ražošanas līnija ir personalizēts un pielāgots risinājums, kas pielāgots klienta faktiskajai situācijai. Tādas iekārtas kā drupinātājs, maisītājs, granulators, dzesētājs, drupinātājs, rotācijas šķirošanas siets utt. Ir jauns produkts, ko modernizējis uzņēmums. Jaunā struktūra tiek pielāgota atbilstoši klienta prasībām. Šīs ražošanas līnijas aprīkojuma ražošana noteikti sniegs lielākus ekonomiskus ieguvumus klientiem!

Papildus visai Ēģiptes ražošanas līnijai FDSP nesen ir pabeidzis Krievijas, Jaunzēlandes, Rumānijas, Indonēzijas, Ēģiptes un citus ārējās tirdzniecības eksporta pasūtījumus. Šajā periodā klienti no Bangladešas, Krievijas, Dienvidkorejas, Serbijas, Uzbekistānas, Afganistānas un citām valstīm apmeklēts un FDSP ir parakstījis 4-6tph pulverizatora sistēmas ražošanas līnijas līgumu, 10-15m3 / h biomasas veidnes drupināšanas sistēmas kontaktu, 6tph biomasas granulēšanas ražošanas līnijas līgumu, 3tph dūņu zāģu skaidu granulēšanas ražošanas līnijas līgumu un ekskluzīvu aģentūras līgumu.

FDSP apņemsies sasniegt mērķi laba drauga zīmols, starptautiskā kvalitāte , izveidos uzņēmuma galveno konkurētspēju ar izcilu kvalitāti un izcilām tehnoloģijām un ļaus produktiem nonākt līdz starptautiskajai skatuvei. Barības mašīna, biomasas ražošanas tehnika, mēslošanas tehnika, noliktavu tehnika un sistēmu inženierija, ko veic FDSP, noteikti būs labvēlīga klientiem visā pasaulē!