Mājas > Jaunumi > Saturs

Presēt un iekārtu piegādātājs seju pie tiesā

Aug 15, 2016

Kad Walter Wang, īpašnieks un vadītājs ir pasaules lielākā plastmasas cauruļu ražotājam, nolēma paplašināt uz kontinentālo Ķīnu, 2012, viņš nekad domāja, ka viņa jauns uzņēmumu tiks ietekmētas ko piegādātājs ilgstošas ekstrūzijas iekārtas tādā veidā, kas nonāks tiesā.

Mantinieka Taivānas konglomerāts Formosa Plastics Group un Los Angeles, pamatojoties cauruļu presēt JM Eagle īpašniece uzsākusi gala uzdevums — veikt ūdensvada ūdens Ķīnā droši dzert, revolucionārā koncepcija valsts 1,4 miljardi iedzīvotāju. Kā pirmo soli viņa "Mūžīgs pavasaris" iniciatīvas, Wang nolēma ieguldīt $440 miljoni būvēt ziemeļu Ķīnu cauruļu rūpnīcā.

Viņš nosauca par jaunā uzņēmuma Hebei Quanen High-Tech cauruļvadu co. Ltd.

Patīt uz četriem gadiem, Quanen ir atpalikusi par tās sākotnējo grafiku un cēlonis, saskaņā ar uzņēmuma bija ekstrūzijas mašīnas piegādā Bad Oeynhausen, Vācija, pamatojoties Battenfeld Cincinnati ekstrūzijas Holding GmbH.

24. maijā, trīs mēnešus pēc tam, kad Battenfeld Cincinnati esot atbildējis termiņš, lai atrisinātu visas mašīnas jautājumus, Quanen iesniegts prāvā pret Battenfeld-Cincinnati, Kalifornijas augstākā tiesa sūdzību skaits Losandželosā — konstrukcijas defektu, pārkāpjot garantija, nolaidības, tīšas nepatiesas un sagrozījumu aiz neuzmanības.

Civillietā — iesaistot mašīnu izgatavoti Vācijā, ASV un Ķīna, ASV pieder uzņēmumam, kas strādā pie projekta galvenie Ķīnas valdība — var būt gadījumā, plastmasu nozares globalizācija, kas nogājis greizi.

Battenfeld-Cincinnati noliedz Quanen ir apgalvojumiem.

"Battenfeld-Cincinnati nav publiski komentēt līdz juridiskos jautājumos, bet mēs varam pateikt jums, ka apgalvojumiem bez nopelniem un ceram uz enerģiski aizstāvēt sevi, ja nepieciešams," teica Gerold Schley, CEO Battenfeld-Cincinnati, 15 jūlijs paziņojumu

"Kā uzņēmums, mēs stāvēt aiz mūsu produktu kvalitāti un nodrošinātu, ka mūsu ražošanas praksi atbilst visiem piemērojamajiem likumiem un līgumu prasības," Schley teica.

Pārbaudes datumu, nav iestatīti.