Mājas > Jaunumi > Saturs

Enerģijas taupīšanas dzesēšanas iekārta dzesēšanai barības granulā

Jan 22, 2018

Barības augos ir vajadzīgas vairākas vienotas darbības - ne tikai slīpēšana, dozēšana un granulēšana, bet arī žāvēšana un dzesēšana. Vēlāk tas notiek tieši aiz slīpēšanas, jo sajauktie izejmateriāli pulvera formā tiek sajaukti ar tvaiku pirms granulēšanas, lai atvieglotu tās formu caur matu. Taču pulvera un tvaika sajaukšana var izraisīt karstu un slapju granulu veidošanos, kuras optimālai uzglabāšanai (proti, lai novērstu baktēriju un pelējuma attīstību) būtu jāatdzesē un rūpīgi jāžāvē, un jāievēro noteikumi (saskaņā ar ES noteikumiem mitruma saturs ir mazāks par 14 procentiem) .


Galvenais žāvēšanas un dzesēšanas mērķis ir panākt, lai mitrās un karstās granulas tiktu pēc iespējas ātrāk un lēti pēc iespējas līdzsvarot temperatūru un mitrumu ar apkārtējo gaisu.


FDSP pretplūsmas dzesēšanas princips tiek pieņemts, lai atdzesētu granulas ar augstu temperatūru un mitrumu. Karstais gaiss pieskaras karstiem granulām un vēsu gaisu pieskaras atdzesētām granulām, lai izvairītos no granulu virsmas plaisas, ko izraisa pēkšņa dzesēšana, kas rodas, tieši saskaroties starp vēsu gaisu un karstām granulām. Tajā pašā laikā gaisa balonu izmanto barošanai un gaisa ieplūdes telpas lielumam, tādēļ tas var uzlabot dzesēšanas efektus.

cooling machine.jpg