Mājas > Jaunumi > Saturs

Bezgalīga jauda, cīņa ar jaunu cerību - Indonēzijas 10tph zāģskaidas granulu rūpnīcas un Uzbekistānas 3tph zivju barības augu piegāde

Dec 30, 2018

Šā gada beigās mēs joprojām cīnījāmies ar jaunu cerību un bezgalīgu varu.

2018. gada pēdējā mēnesī FDSP joprojām ir ļoti aizņemts. Vienotība ir spēks, mēs pabeigām Indonēzijas 10tph zāģu skaidas rūpnīcas un Uzbekistānas 3tph zivju barības iekārtas piegādi ar augstu kvalitāti un augstu efektivitāti.

Laikā no 2018. gada 11. decembra līdz 14. decembrim pirmoreiz 4 dienu laikā, lai pabeigtu Indonēzijas 10tph zāģskaidas granulu rūpnīcas piegādi. Kopumā ir 30 konvencenti (27 no 40 pēdām augsts konteiners, 2 no 40 pēdu rāmja konteinera, 1 no 20 pēdu rāmja konteinera) galvenajai mašīnai, piemēram, 12 MsLH420 biomasas granulu dzirnaviņas, 1 komplekts MFSP68 × 120 āmuru dzirnavas ar 200kw, viens komplekts LYGX216 ar 61kw, vienu komplektu LYGH trīsslāņu cilindru žāvētāju, tajā pašā laikā ir aprīkots arī 5000T plakans tērauda tvertne.

Šajā 10tph zāģskaidas granulu ražošanas līnijā, klients ņem žurnālu, atlikušo materiālu no mēbeļu fabrikas, zāģu skaidas un citu izšķērdētu koksnes materiālu kā izejvielu, padara tos par biomasas granulu degvielu, šķeldojot, slīpējot, žāvējot, sijājot, sajaucot, granulējot, dzesējot, uzglabājot , iepakošanas process. Mūsu uzņēmums pielāgoja procesu, lai atrisinātu daudzu izejvielu šķirņu problēmu, sarežģītu apstrādi klientam. Galīgās granulas var būt beztaras, uzglabātas vai arī iepakotas maisos pārdošanai, maksimizējot ieguvumus klientam.

印尼.jpg

27. decembrī mūsu darbinieki strādāja virsstundas, lai pabeigtu Uzbekistānas 3-vietīgo zivju barības augu piegādi. Pavisam kopā ir 6krāsaini, ieskaitot āmuru dzirnaviņas, partijas mērogu, mikseri, zivju barības dubultās jakas kondicioniera granulu dzirnaviņas, tējas un iepakošanas skalu. Uzbekistānas klients pārbauda FDSP 14. jūlijā un vienlaicīgi parakstīja līgumu, lai parādītu viņu apmierinātību un uzticēšanos FDSP kvalitātes, tehnoloģiju un pēcpārdošanas pakalpojumam.

乌兹别克.jpg

Šī divu projektu izveide atklās Indonēzijas un Uzbekistānas starptautisko tirgu un ātrāk izveidos pasaules zīmolu FDSP. Tas arī veicinās ilgtspējīgu attīstību barības mašīnām un inženierzinātnēm, biomasas mašīnām un inženierzinātnēm divās nozarēs.

Nākamajā jaunajā gadā FDSP turpinās sekot mūsu godīguma pārvaldības tradīcijai, uzvarēt pēc kvalitātes, attīstīt ar sadarbību un win-win, koncentrēties uz 4 nozarēm un attīstīt kopā, motivēt komandas darbību, parādīt savu rīcību un atbildību.