Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsošanas Striping Bale kvalitātes zīmes

May 03, 2016

Jauns ķīpu marķējuma ierīci, izmantojot pārtikas pakāpes krāsošanas striping tagad ļauj siena audzētājiem iespēju vizuāli atzīmētu lielā kvadrātveida ķīpās, pamatojoties uz barības kvalitāti.

Ražas Tec, Hudson, Wis., ieviests jauns instruments, kas atbilst līdz ar tās RFV kalkulatoru, pieejama no visiem liels kvadrāts ķīpu zīmoli, lai atzīmētu atsevišķi ķīpas. RFV kalkulators precīzi nosaka katras ķīpas relatīvo barības vērtību (RFV) un pēc tam izmantot striping rīku, lai atzīmētu katru ķīpu barības vērtību diapazonā.

Piemēram, ķīpās, kas pārsniedz 180 RFV saņemt trīs svītras pakāpē pārtikas krāsvielas. Ķīpas, kas ir 160 – 180 RFV saņem divas sloksnes un mazāka par 160 RFV ķīpas saņem vienu svītru.

Siena pēc tam uzglabā saskaņā ar barības vērtība precīzāk formulēt kopā sajaukti devu slaucot govis, sausa, govis un teles. Nesen Utah State University pētījums parādīja, 4 lb./cow/day piena priekšrocības, barodamies sakārtoti siena. Un siena pārdevējiem tehnoloģija ļauj tām labāk noteikt cenas, kas pamatojas uz siena faktiskā barības vērtība.

RFV kalkulators ir pārbaudīta visā valstī un tika konstatēts, ka ir tik precīza kā kodols paraugus. Precizitātei, lauka paraugu ņem, kad siena ir izgriezt un nosūtīt uz laboratoriju. Rezultāti pēc tam tiek ievadīti RFV kalkulators datoru laikā baling, lai kalibrētu iekārtu.

Dažos gadījumos RFV kalkulators var būt vēl precīzāks nekā kodols paraugus. Tas ir tāpēc, ka to pasākumu relatīvo barības vērtība visu ķīpu laikā baling process un nevis tikai Viendzīslas paraugu.

Samazināt mastīts atnešanās

Elanco dzīvnieku veselības paziņo par jaunu produktu, Imrestor, kas var samazināt klīniskā mastīta 28 % pirmo 30 dienu laikā pēc atnešanās.

Imrestor palielina imunitāti ap atnešanās laiku un palielina neitrofīlo tesmeņa, lai palīdzētu cīnīties pret baktērijām, kas izraisa mastītu skaitu. Produkts nav antibiotika, tāpēc nebūs ne gaļa vai piens nogaidīšanas laiks. Bet tas ir jāsniedz divreiz, kā zemādas injekcija septiņas dienas pirms atnešanās un atkal 24 stundu laikā pēc atnešanās.

"Imrestor ir novatoriski jaunu pieeju samazināt klīniskā mastīta aktīvi palīdzot atjaunot govs imūnās sistēmas funkciju" saka Paul Rapnicki, veterinārārsts un saistītu tehnisko padomnieku Elanco. Produktu var izmantot gan pirmais teļš teles un pieaugušo govju. Tas ir, netiks izmantots kā ārstēšanas klīnisko mastītu, tiklīdz tas notiek.

Produktu var izmantot tikai ar veterinārārsta recepti, un būs pieejami 10, 50 un 100 devas pakotnes. Cenu noteiks veterinārārsts. Produktu pieejamība datums tiks paziņots vēlāk.

Jauns moskītu migla aerosola insekticīda

Bayer dzīvnieku veselības ievieš pirmo un tikai Type II piretroīdu reģistrēti Amerikas Savienotajās valstīs plašā apgabalā moskītu kontrolei. DeltaGard insekticīds aktīvā sastāvdaļa, deltametrīns, speciāli paredzētas jomās, kas ir redzējuši citi insekticīdi, pretošanās saka Larry Hawkins, vecākais tehniskais dienests pilnvarots veterinārārsts ar Bayer.

"Un tas nogalina mušas un odiem ātri, maz kā 10-15 minūtes ar nav knockdown atgūšanu," viņš saka. Tās cita priekšrocība ir tā, ka var jāapsmidzina, kamēr mājlopiem ir pašreizējās telpās vai ganībās.

"DeltaGard ir zemākais pieteikuma likmi starp konkurētspējīgu produktu, ar lietojuma devu, kas ir salīdzināma ar vienu aspirīnu lieluma koncentrāta aktīvās sastāvdaļas pār visu futbola laukuma," saka Bruce Brinkmeyer, Bayer produktu menedžeris lopu inecticides. "Zemu lietojuma devu, kas samazina ietekmi uz vidi un sabiedrību."