Mājas > Jaunumi > Saturs

2018 FDSP Atpūtas ceļojums veiksmīgi pabeigts

Apr 16, 2018

Aprīlis ir skaistākais mēnesis, un tas ir arī labs laiks ekskursijām. Ar Jiangsu Liangyou Zhengda Co., Ltd. attīstību, vadības sistēma ir pakāpeniski uzlabojusies un korporatīvā kultūra ir regulējusi. Lai apbalvotu izcilus darbinieku pārstāvjus un uzlabotu darbinieku laimi, mūsu uzņēmums ļauj darbiniekiem dalīties ar uzņēmuma sasniegumiem. No 14. aprīļa līdz 15. aprīlim uzņēmums organizēja Tonglu divu dienu ceļojumu uz 2018. gadu izciliem vadītājiem un darbiniekiem.

 

Apmeklējumu stingri atbalstīja uzņēmuma akcionāri un vadība, un tas bija pilnībā sagatavots iepriekš. Tiek nodrošināta atrakciju izvēle, ceļojumu aģentūras un maršruta plānošana, lai darbinieki šajā ekskursijā varētu atpūsties gan fiziski, gan garīgi. Un tas parāda Liangyou vadību, kas balstīta uz cilvēku.


桐庐游.jpg


Liangyou komanda ieradās galamērķī Tonglu pusdienlaikā 14. vietā. Pēc pusdienām viņi vispirms apmeklēja Yan Zilinga makšķerēšanas vietas ainavisko vietu. Kopējās ainavas ir skaistas, ūdens ir zaļā krāsā, zivis dzied, priedes koks un reliģiskie akmeņi ir tik skaisti, ka komandas biedri tika integrēti tintes gleznojumu ainavā ... Tas pelna reputāciju "Fuchunjiang Small Three Gorges "

 

Vakarā Liangyou komanda devās uz Red Lantern Grandma's House ainavisko vietu, kur to pavadīja Elephant Bagāžnieks Hill , Pebble Beach, Tianmu Creek. Liangyou komanda guļ kalnu kajītēs, laternas un koka mājas ir ļoti burvīgas naktī.


桐庐游1.jpg


Otrajā dienā mēs devāmies uz Hongsivanas ainavu un vairākiem citiem unikāliem objektiem. Viss brauciens bija entuziasms. Darbinieki palīdzēja viens otram, vienoti un mīlēja viens otru. Ceļojums bija pilns ar smiekliem, siltumu un harmoniju, kas ne tikai uzlaboja Liangyou komandas kohēziju un centrifūstošo spēku, bet arī iespaidoja viņu ģimenes siltumu. Viņi ir nostiprinājuši savu apņēmību un uzticību, lai sniegtu Liangyou gudrību un padomu.

 

2018.gadā Jiangsu Liangyou Zhengda Co, SIA Tonglu atpūtas ceļojums ir veiksmīgi pabeigts. Šī darbība ir balstīta uz darbinieku dzīves bagātināšanu, komandas darba veicināšanu un darbinieku laimes veicināšanu. Liangyou vienmēr ir ievērojusi uz cilvēku orientēto biznesa filozofiju, mudinot ikvienu darbinieku parādīties uz platformas un dalīties ar attīstības rezultātiem ar darbiniekiem. Tiek cerēts, ka visi darbinieki apvienos savus prātus un sagatavosies savam darbam. Viņi cīnīsies ar labu prātu un cīnās par nākamajām cīņām - "Koncentrējieties viens ar otru un uzvarieties kopā!"