Mājas > Jaunumi > Saturs

Zimbabves lopbarības mašīnu rezerves daļas (Ring mirst un Roller) piegāde

Jun 29, 2016

Nesen mēs veiksmīgi eksportēts SZLH35 barības granulating mašīnu piederumi uz Zimbabvi. Mūsu klients darbojas mājputnu fermu, un tie ir mazo dzīvnieku barības ražošanas līniju. Mēs pielāgot zvana die un rullīšu klientu barības koncentrātu mašīna. Tie ir ļoti apmierināti ar mūsu profesionālo darba attieksme. Preces tika nosūtītas pa gaisu, un tagad jauni pasūtījumi ir sarunās.

Kopš izveidošanas Liyang Liangyou Pellet pelējuma Technology Co., Ltd (saistīts FDSP grupai) introducesthe visvairāk papildu aprīkojumu un ir veltīta ražo augstas kvalitātes zvana nomirst dažādu starptautisku zīmolu granulating mašīnu. Līdz šim mums ir customizeddifferent modeļu gredzenu nomirst La Meccanica Itālija ar skrošu dzirnavas, Vācija Andritzpellet mašīna, amerikāņu MPT granulator, Šveice Buhler granulating mašīnas utt. Šie gredzenveida nomirst veic dažādu materiālu (piemēram, X46Cr13, 20CrMnTi uc) un attiecas uz barības koncentrātu dzirnavas, minerālmēslu granulu mašīnu un biomasas pelletizer. Die caurums diametercan be1.5mm 2mm, 3mm, 3.5 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm utt.

Ja jums ir jebkādu pieprasījumu pēc lopbarības mašīnu rezerves daļas, piemēram, zvana nomirst, veltņi u.c., lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegs vislabāko produktu un pakalpojumu jums!