Mājas > Jaunumi > Saturs

Dziļi attīstot Bangladešas tirgu, veicinot vienu jostu un vienu ceļu, lai panāktu progresu

Nov 16, 2017

Sekojot "Viena jostas un viena ceļa" veicināšanai, sadarbība un komunikācija starp Ķīnu un Dienvidāzijas valstīm kļūst arvien ciešāka. Bangladeša ir nozīmīgs Jūras zīdtu ceļa centrs, kas ir svarīgas valstis, kas atrodas šajā līnijā "Viena joma un viens ceļš". Pateicoties to priekšrocībai darbaspēka izmaksu un ieguldījumu politikā, tā sniedz vēsturiskās attīstības iespējas Ķīnas korporācijām.


FDSP kā pirmā biržas sarakstā iekļautā sabiedrība Jiangsu Zhongguancun Science and Technology Industrial Park pārņem valsts rūpniecības atjaunošanas uzdevumu, veicinot tradicionālo mašīnu ražošanas inovāciju, attīstību, pāreju un modernizāciju. Pēdējo gadu laikā, ar "oriģinalitātes garu", FDSP padara FDSP kvalitāti, un ar "inovāciju gūtu" FDSP izskata progresīvas tehnoloģijas ar "uzticības garu", FDSP piegādā uzņēmuma aukles stila pakalpojumus. FDSP kompānija palīdz Ķīnai izstrādāt stratēģiju "Viena josta un viens ceļš", attīstot Bangladešas tirgu un veicina vienotu risinājumu barības mašīnu projektēšanas projektam.


No šī gada FDSP uzņēmums pastāvīgi satikās ar daudziem apmeklētājiem no Bangladešas. Pieprasījums pēc ekstrudētiem zivju barības augiem , akva lopbarības augiem, sojas pupu ekstrudētiem augiem un mājputnu lopbarības augiem ir aktīvs.

图片111.png

FDSP pievērš lielu uzmanību katra klienta diferencētajām prasībām. Izņemot bijušo rūpnīcas plānošanu, mēs nodrošinām arī mūsu klientiem pilnīgu ražošanas līniju, ieskaitot silu uzglabāšanas sistēmu, izejvielu tīrīšanas sistēmu, slīpēšanas sistēmu, dozēšanas sistēmu, ekstrudēšanas sistēmu, granulēšanas sistēmu, izstrādājumu iepakošanas sistēmu uc Mēs pielāgojam plūsmas diagrammu atbilstoši dažādu klientu dažādās prasības. Mēs izstrādājam konkurētspējīgu, visaptverošu risinājumu plānu mūsu klientiem. Mēs veidosim FDSP pabeigšanas , efektivitātes un drošības projektus .


Mūsu galvenais inženieris teica sanāksmei: Sword 10 gadus pēc ilga laika pētniecībā un praksē un lietotāja pieredzē FDSP pastāvīgi optimizēja mūsu barības aprīkojuma dizainu un parametrus. Ņemot vērā praktisko pielietojumu, mēs pieturamies pie P & A un inovāciju gara, nepārtraukti risinām dažādas problēmas mūsu klientiem, izmantojot neskaitāmas korekcijas un jauninājumus. Mēs ražojam iekārtas, kuras klients patiešām vajadzīgs, kas ir labi pazīstams ar tās praktiskumu, stabilitāti un augstu efektivitāti.

FDSP pētniecības un attīstības departamenta tehnoloģiju līderi koncentrējas uz pētījumiem, produktu modernizāciju, jaunā tipa veltnīšu griešanas struktūru, spraudkontaktu plānu asmens utt. Tiek panākta ātra nomaiņa. Divkāršais dažādu ātrumu regulētājs, ar augstu gatavošanas pakāpi; Īpaši ruļļi, galvenais vārpsta un preses kamera ir ideāli piemēroti, ražīgums palielinās, granulas ar gludu virsmu, ar vislabāko efektu.

DDC aqua pelletizer

SZLH-DDC + b2 augstas kvalitātes ūdens granulēts: piemērots visu veidu augstas kvalitātes mājlopu vai mājputnu barībai.

1.Izmantojiet dubultā vārpstas diferenciālā ātruma uztvērēju - ilgu cietēšanas laiku un augstu nogatavināšanas pakāpi.

2. Divslāņu stiprinājuma ierīces ārējā stiprinājuma ierīce ir izolēta ar augstu temperatūru un nav viegli radīt kondensāta ūdeni.

3.Saskaņā ar klienta prasībām, saliekamais skaņotājs, piemēram, divossliežu diferenciālais ātrums, stiprinājums un kvalitātes kontrole, var tikt pielāgots

fish feed machine

DDC + kvalitātes kontroles bloks + b1 uztvērēja kombinācija: piemērota, lai ražotu visu veidu augstas kvalitātes dzīvnieku barību un barību ūdens produktiem.

1.Tai ir augsta izturības pakāpe un augsts koeficients. To var vadīt ar frekvences pārveidošanu, kas var sasniegt 2-4 minūtes un uzlabot nobriešanas pakāpi. Tempering temperatūrai virs 95 ℃, efektīvi nogalina baktērijas, piemēram, salmonellas;

2. Īpašā struktūra nodrošina materiālu avansu vispirms, iekārta ir mazāka procesā un darbība ir stabila.

3. Daļiņu kvalitātes un ražas uzlabošana var samazināt materiāla mitruma zudumu, uzlabot daļiņu kvalitāti un uzlabot ražu.

double screw wet extruder

SPHS-S sērijas divkāršs skrūves slapjš ekstruders, tas ir piemērots ūdens produktu materiāla, pārtikas un lolojumdzīvnieku materiālu apstrādei, it īpaši augstas efektivitātes presēšanas materiāla ekstrudētājam.

1.Simple darbojas - PLC un skārienekrānu vadība, un apvedceļa konstrukcija novērš sastrēgumus, un darbība ir vienkārša un precīza.

2. Augsta efektivitāte - putekļsūcēju noliktavas optimizācija un spirāles flakona struktūra, minimizē MVU ievadi, efektīvu DDC kondicioniera ierīci un jaku, lai nodrošinātu, ka pietūkums ir stabils, lai maksimāli palielinātu enerģijas patēriņu, unikālu piekares tipa griezēju. noregulēts bez dīkstāves.

3.Moreiz elastīgāks - modulārais cilindrs un spirāles konstrukcija ir aprīkoti ar dažādām papildu ierīcēm, kuras var pielāgot dažādiem augsta tauku vai mitruma formulas. Temperatūra, spiediens, blīvums regulējams, minimizēta pārkonfigurācija.

FDSP customer

Pēc dziļas FDSP (Jiangsu Liangyou) izpratnes Bangladešas klienti ir apmierināti ar interesantiem, tie ne tikai apstiprina pasūtījuma līgumu, bet arī apsprieda pašreizējo situāciju un Bangladešas tirgus konsolidācijas un tālākas izpētes plānu nākotnē. Abas puses pārrunāja sadarbības un pēcpārbaudes aģentūru sarunas.


Liangyou priekšsēdētājs teica, ka barības mašīnām un inženierzinātnēm vienmēr ir bijusi galvenokārt FDSP specializētā nozare, mums ir vairāk nekā 20 gadu praktiska pieredze, kas apkalpo vairāk nekā 30 valstis un reģionus pasaulē. Bangladeša kā svarīgs sadarbības un sadarbības partneris Belt and Road FDSP koncentrēsies uz savu nākotnes labas sadarbības tirgu. Turpmāk mēs pastiprināsim stratēģisko izvietošanu, lai veicinātu "lokalizētu mārketingu, lai attīstītu Bangladešas tirgu." Nākamā gada martā FDSP plāno piedalīties Bangladešas starptautiskajā izstādē un ir gatava izveidot ārvalstu pakalpojumu aģentūru, un mēs pieņemam darbā aģentus Bangladešā. Mēs ceram, ka cilvēki ar augstiem ideāliem var pievienoties mums, lai veicinātu lauksaimniecības un lopkopības attīstību Bangladešā.