Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP granulu Mill Ring ikdienas lietošana un uzturēšana

Mar 06, 2019

Gumijas granulu dzirnavas ir svarīgākās iekārtas visā granulēšanas sistēmā, kas ne tikai parādīja savu augsto cenu, bet arī tāpēc, ka tā sadalījums tieši novedīs pie granulu ražošanas pārtraukšanas. Tāpēc ir ļoti svarīgi ikdienā izmantot un uzturēt gredzenveida preses granulu ražotni.

Draudzīgs atgādinājums no FDSP: izspiediet barotni gredzenveida atveres caurumā, izmantojot bezkorozijas eļļu, pirms apstādināt granulu dzirnavas un pabeidzat ražošanu, piepildiet eļļu gredzena dobuma caurumā. Pretējā gadījumā barības iekšpusē esošās barības mitrums iztvaikos, jo gredzena mirstums ir augsts, tas iestrēga caurumā un padara barību grūti iznākt, kad granulu dzirnavas sāksies nākamreiz, radīsies problēmas: 1. jauda samazinājusies; 2. barība nevar izvadīt parasti sākumā; 3. gredzenveida spraudeņi kreka smagā gadījumā.

gredzena uzturēšana mirst

1. Vai gredzena drukāšanas darba daļa pēc mašīnas apstādināšanas ir tīrīšana

1) pārbaudiet, vai caurumā ir dzelzs presēšana, ja jā, noņemiet to savlaicīgi

2) pārbaudiet, vai ir daļa no darba virsmas, vai nolietojušās vadotnes konusveida, noņemiet projekta daļu vai dzelzi ar pulētāju, izlabojiet vadotni ar speciālu gredzena velmēšanas mašīnu.

3) pārbaudiet darba virsmu, ja rullītis ir nospiests taisnā kanālā, ja jā, tas var būt saistīts ar ciešo attālumu starp gredzenveida drānu un veltni, noregulējiet to (0,1 mm ~ 0,3 mm) un vienmērīgi padariet to simetrisku.


2.Pārbaudiet spiediena samazināšanas kanālu uz darba virsmas: ja ir pazemināts, ja jā, tas var būt saistīts ar relatīvo pārvietojumu (slīdēšanas hibrīds) starp gredzenveida spieķīti un veltni, nomainīt vai labot veltņa pārbaudītāju.


3. Ārstēšana bloķētajam gredzenam:

1) Barotne ir bloķēta cauruma iekšpusē, cauri urbšanas vai cementa tērauda naglām lielam caurumam (virs Ø2,5㎜), lūdzu, ņemiet vērā, ka urbis vai tērauda naglām jābūt mazākām par efektīvu caurumu 0,2 mm.

2) ar caurumu diametru, kas mazāks par Ø2,5㎜, ir grūti to iziet ar urbju vai tērauda naglu un grūti iegūt urbumu vai tērauda naglu caurumā, ja tās salūst. Tātad mēs varam likt gredzenu nomirt verdošajā eļļā, uzsildīt gredzenu ar augstu eļļas temperatūru. Darbības metode: ielieciet gredzena metālu metāla spainī, pievienojiet mašīnu eļļas vai dzīvnieku un augu eļļas, eļļas līmenis ir iegremdēts gredzenā, eļļas spainis ir 0,5 m augstāks nekā eļļas līmenis (ar vāku būs labāks) lai izvairītos no eļļas pārplūdes pēc apsildes. Pēc tam, kad viss ir gatavs, uzsildiet to un gaidiet eļļas pārneses temperatūru uz granulu.

3) nelietojiet gredzenu, kad tas ir beidzies, jo temperatūra ir pārāk augsta. Pēc aptuveni 2 stundām gaida eļļas dzesēšanu un pēc tam nogrieziet gredzenu un izvelciet. Piepildiet gredzena sprauslu ar barības materiāla un eļļas maisījumu, pirmkārt, materiāla daudzumam jābūt mazam. Pārbaudiet padeves izplūdi, granulu dzirnavas strāvu un vibrāciju. Nepieļaujiet pārāk ātru barošanu, lai izdarītu pārāk lielu spiedienu uz gredzena griezumu.

FDSP gredzenveida sprauga tiek apstrādāta ar progresīvu un automatizētu tehnoloģiju: pilnībā automātiska CNC gredzenu urbšanas mašīna, vakuuma krāsns termiskās apstrādes tehnoloģija nodrošinās caurumu un atveres dziļumu, kas arī uzlabo granulēšanas efektivitāti un kvalitātes un servisa pacēlumu gredzeniem. Tas palīdz klientam samazināt gredzena miršanas grūtības un problēmas, nodrošina ražošanu.

FDSP ir koncentrējies uz barības mašīnu ražošanu 25 gadus, mēs piedāvājam profesionālu tehnisko konsultantu, viena gada garantiju, mūža uzturēšanu pēcpārdošanas pakalpojumam, mēs būsim Jūsu uzticamais partneris.