Mājas > Jaunumi > Saturs

“Pielāgots projekts Tev” - FDSP parakstītais līgums par 3tph dūņu un zāģskaidu granulu rūpnīcu veiksmīgi ar Dienvidkoreju

Dec 08, 2018

Nesen Korejas klients pēc vairākiem apmeklējumiem veiksmīgi parakstīja līgumu par 3tph dūņu un zāģskaidas granulu rūpnīcu. Salīdzinājumā ar daudziem faktoriem, piemēram, iekšzemes procesu tehnoloģijām, produktu veiktspēju, projektu apkalpošanu ar ārzemnieku, klients beidzot izvēlējās FDSP FDSP atpazīšanas dēļ, no otras puses, tas ir arī FDSP pastāvīgi uzlabojošo un inovatīvo rezultātu rezultāts.

Biomasas iekārtas un inženierzinātnes ir viena no FDSP nozarēm (pārējās: barības mašīnu un inženierzinātņu, mēslojuma mašīnu un inženierzinātņu, silo un inženierzinātņu). Pamatojoties uz absorbēto progresīvo tehnoloģiju biomasas granulēšanai no ārzemēm, mēs esam vadošais uzņēmums, kas neatkarīgi izstrādā biomasas granulēšanu galvenokārt lauksaimniecības kultūrām un atkritumiem Ķīnā, izstrādājot jaunu iekārtu pārstrādes resursus.

韩国客户

FDSP seko objektīvam likumam, ka sarunas laikā jāpielāgo pasākumi vietējiem apstākļiem, apmeklējot klienta projekta vietu, pārliecinieties, ka jāpielāgo biomasas granulu projekts, pamatojoties uz dažādām prasībām, izejvielām un vietām. Korejas klients apmeklēja mūs, piedāvājot mums konstruktīvus ieteikumus par vispārējo izkārtojumu, izejvielu analīzi, procesu diagrammu kopš jūnija. Abas puses devās uz darbnīcu, lai pārbaudītu visas ražošanas detaļas, mašīnu kvalitāti un elektrisko sistēmu, kā arī veiktu zāģu skaidas granulu procesa testu.

Visbeidzot, Korejas klients pauda gandarījumu par FDSP testu uz vietas, parakstīja tieši trīsdimensiju dūņas un zāģu skaidas granulu rūpnīcas līgumu, klients arī apliecina savu vēlmi sadarboties ar FDSP ilgtermiņā.

工艺

Šī trīsdimensiju dūņu un zāģu skaidas granulu rūpnīca izmanto notekūdeņu attīrīto civilo dūņu un izšķērdēto koksni, lai iegūtu biomasas kurināmo granulas ar slīpēšanas, žāvēšanas un uzglabāšanas-granulēšanas procesu, uzglabājot galīgās granulas tērauda tvertnē, lai atrisinātu piesārņojumu. civilās dūņas un izšķērdēta koksne uz vidi. Tā ražoja biomasu tīru enerģiju un noveda atkritumus uz bagātību.

FDSP piedāvās vienas pieturas pakalpojumu no darbnīcas plānošanas, projektu izstrādes, iekārtu ražošanas līdz uzstādīšanai. Tā kā Ķīnas augsto tehnoloģiju uzņēmums, pilnīgas projekta mašīnas ražotājs un risinājumu sniedzējs, FDSP vienmēr jums palīdzēs un gaidīs jūsu pieprasījumu.