Mājas > Jaunumi > Saturs

Pielāgojiet pilnu koka granulu ražošanas risinājumu Jums

Feb 11, 2018

Nākotnes tirgus ieskatu jaunākais ziņojums par globālo koksnes granulu tirgu atklāj, ka līdz 2027. gada beigām gandrīz 35% no pasaules koksnes granulu pārdošanas apjoma tiks ņemti vērā to gala patēriņā rūpnieciskajā granulu sadedzināšanā. Pārskata ziņojumā ar nosaukumu "Koksnes granulu tirgus: pasaules tirgus analīze 2012.-2016. Gadam un 2012.-2017. Gada prognoze" paredzams, ka tirgus līdz 2017. gada beigām sasniedz 9204,9 miljonus ASV dolāru. Turklāt ziņojumā ir norādīts, ka koksnes granulu pārdošana pasaulē pieaugt par 8,7% CAGR, lai līdz 2027. gada beigām piesaistītu vairāk nekā 21,100 miljonus ASV dolāru.


Ziņojumā arī atklājas, ka 2016. gadā pasaulē tika pārdoti apmēram 37,5 miljoni tonnu koksnes granulu. Pieaugošās investīcijas jaunajās tehnoloģijās un granulēšanas mašīnās kopā ar lielāku pieprasījumu pēc koksnes granulām elektroenerģijas ražošanā ir dažas ievērojamas tendences, kas ietekmē globālās koksnes granulu tirgus pieaugumu prognozētajā periodā. Paredzēts, ka papildus rūpnieciskajai kopražošanai tirgus arī palielinās galapatērētāju piedāvājumu, piemēram, granulu izmantošanu dzīvojamo un komerciālo siltumapgādē un rūpniecisko granulu galapatēriņu koģenerācijas / centralizētajā siltumapgādē.


FDSP nodrošina visu sistēmas automātisko ražošanas līniju ar dažādu jaudas pieprasījumu un informāciju par izejvielām. Koksnes granulu ražošanas līnija varētu būt piemērota tādām izejvielām kā: rīsu miziņa, zāģu skaidas, rīsu salmi, kokvilnas stiebri, zemesriekstu salmi, vīnogu salmi, sausais siens, zāle, meža koka baļķi, mežsaimniecības koksne, meža koksnes atkritumi, koksnes atkritumi utt. Biomasas atkritumu veidi.

application.jpg

Mēs varam pielāgot pilnīgu ražošanas risinājumu atbilstoši jūsu izejvielām, mitrumam, jaudai, faktiskajam insīdam un tā tālāk. Augsta kvalitāte un labāks serviss būs nodrošināti. Jebkura vajadzība var sazināties ar mums.