Mājas > Jaunumi > Saturs

Izveidojiet zaļo pāreju uz Jaunzēlandi, ātri izveidojies Assit "OBOR"

Aug 16, 2017

Jaunzēlande ir augsti attīstīta attīstīta valsts. Kā viena no svarīgākajām dzīvnieku audzēšanas valstīm, tām ir gandrīz stingras prasības barības mašīnu aprīkojumam.

Mūsu uzņēmums FDSP uzskata: "Gain uzticību ar godīgumu, uzvarēt konkurenci ar kvalitāti", kā mūsu principu, beidzot stāvot no citiem barības tehnikas ražotājiem . Mēs pastāvīgi parakstījām trīs pasūtījumus ar mūsu Jaunzēlandes klientiem. 6. jūnija datumā mēs vispirms parakstījām līgumu ar tām par barības ekstrudēšanas iekārtas galvenajām barības iekārtām. 3. jūlijā mēs parakstījām vēl vienu līgumu par visas barības ekstrudēšanas iekārtas elektrisko vadības sistēmu. 11. jūlijā mēs parakstījām vēl vienu līgumu ar tām par SFSP568 āmuru dzirnavām utt.

mixer, cooler.jpg

11. augusta datumā mūsu Jaunzēlandes klients ar savu Austrālijas gala klientu ieradās mūsu rūpnīcā, lai veiktu ekskursijas un aprīkojuma pieņemšanu. Viņi pārbaudīja elektrisko vadības iekārtu uz vietas un ar saviem elektrotehniķiem ar prieku runāja par detalizētu darbību, paziņojumiem un citām detaļām. Pēcpusdienā viņi apmeklēja mūsu modernizēto darbnīcu, it īpaši āmuru dzirnaviņas , maisītājus, gredzenveida granulu dzirnaviņas, dzesinātājus, drupinātājus uc galvenās mašīnas, ko izmanto barības ražošanas līnijā. Mūsu inženieris paskaidroja katras mašīnas iekšējo struktūru un darba principu, un tie izrāda lielu interesi un nevar palīdzēt, bet teica: "Tas ir pārsteidzošs!"

Izmantojot apmaiņu un diskusijas, mūsu klients dziļi izjust mūsu uzņēmuma spēcīgo spēku un augstas kvalitātes produktus un parādīja, ka viņi vēlētos atkal sadarboties ar mūsu uzņēmumu par nākamo lielo barības ražošanas līniju .

Sekojot tam, ka 2017. gada 25. jūlijā veiksmīgi darbosies biržas sarakstā iekļautā sabiedrība, un ar mūsu zīmola popularizēšanas palīdzību mēs ieviesīsim visus starptautiskā stratēģiskā mērķa aspektus un paātrinās projektu risinājumu izstrādi Okeānijā, palīdzot vienam joslam Ceļš "strauji attīstījās.