Mājas > Jaunumi > Saturs

Pretplūsma ekstrakta koncentrāta Cooler

Feb 05, 2017


Pretplūsma koncentrāta dzesētājs piemērot karstu un mitru granulētā produktiem ar labu plūstošs iespējām efektīvi dzesēšanai. Tipisks lietojumprogrammas paredzētas dzesēšanas barības granulas un koksnes granulām. Tas var samazināt temperatūru, granulas no 80 ~ 90℃to apmēram 3 ~ 5℃ virs apkārtējās vides temperatūrā. Un granulu mitruma saturs ir samazināts no 17 % ~ 18 % līdz 12 % ~ 13 %. Energoefektivitāti, padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku, lielisks dzesēšanas rezultāts un zemākas investīciju izmaksu priekšrocības ir veikuši pretplūsmas granulas dzesētājs priekšroku vairumam lietotāju, barības un koksnes granulu augu.


Pretplūsma Pellet dzesētājs lietojumprogrammu

Pretplūsma koncentrāta dzesētāji izmanto galvenokārt liela vai vidēja lieluma barības granulēšanas iekārtas un kokskaidu granulu ražošanas līnijas. Granulu dzesētāji var atdzist koncentrāta materiālu un samazina temperatūras un mitruma saturs. Tāpēc dzīvnieku barības granulas ir ērtāk, lai iepakotu, transportēt un uzglabāt.


Ko vajadzētu pamanīju, kad darbojas pretplūsmas Pellet dzesētājs?

1. start gaisa bloķēšanas ierīces un iegrimes ventilators pirms dzesētāju, sākot darbu.

2. līmeņa indikators nostāju, raža prasība saskaņā noregulē. Ja raža ir augsta, instalējiet līmeņa indikatoru augšējā pozīcijā; gluži pretēji, instalējiet to zemāk.

3. kad dzesētājs pārtrauc darboties, izraidīt materiāls dzesētāju darbības rokas slēdzi.

4. Nelietojiet atvērto durvju novērošana, kad dzesētājs darbojas.