Mājas > Jaunumi > Saturs

Atkal sadarbība, Izveidojiet lielisku projektu 120000 tonnu gadā Mājputnu un mājlopu barības dzirnavu ražotne Anhui HongYun Feed Co., Ltd Nobeiguma pieņemšana

Apr 20, 2018

Anhui Hongyun Feed Co, Ltd tika dibināta augusts 2011, ir grīdas platība 50 mu, ar 1800 wan juaņa fiksētu aktīvu   ieguldījumi   un iet caur ISO9001 sertifikātu un tika nosaukts lauksaimniecības ražošanas vadošo uzņēmumu Anhui provincē. Anhui Hongyun Feed Co., Ltd. pieder 80000 tonnas barības dzirnavu iekārtas, kuras izmanto automātisko dozēšanas sistēmu, automātisko iepakošanas sistēmu, dzesēšanas sistēmu, augstas efektivitātes dubultās vārpstas sajaukšanas sistēmu utt., Ko labi saņēmuši   labvēlīgi .

Lai uzlabotu tirgus konkurētspēju, Anhui Hongyun Feed Co., ltd, nolemj modernizēt sākotnējo pamatu un sasniegt gada izlaidi 120000 tonnas barības dzirnavu iekārtas. Šī projekta agrīnā stadijā viņi izvēlas sadarboties ar Jiangsu Liangyou Zhengda Co., Ltd., beidzot pēc daudziem pētījumiem , lauku apmeklējumiem un atdalīšanas pakāpēm. Šis projekts sākas uzstādīšanas datumā 18 TH , decembris 2017 un beidzas datumu 25 , marts, 2018. Pasūtīšanas laiks ir no 26 līdz 31 martā , pilots darbojas 1. aprīlī un gala pieņemšana 11.aprīļa datumā . Anhui Hongyun Feed Co, Ltd runā ļoti par Jiangsu Liangyou Zhengda iekārtu uzstādīšanu, elektriskās vadības sistēmas uzstādīšana un krāsošana uc

H1.jpg

Faktiski Jiangsu Liangyou Zhengda Co Ltd ir izveidojusi komplektu SFYH500 premiksu barības dzirnavu iekārtas šim uzņēmumam. Un šis projekts attiecas uz tērauda struktūru ar mazu grīdas platību. Saderīgs augstas efektivitātes nerūsējošā tērauda divu šahtas lāpstiņu maisītājs ar augstu homogenitātes pakāpi (CV 5%), zems atlikums, katra šī produkta veiktspējas indekss ir augstāks nekā nozares standarti.

Jiangsu Liangyou Zhengda Co Ltd pielāgota šī barības granulu ražošanas līnija Anhui Hongyun Feed Co Ltd. Mēs izvēlamies un saskaņojam aprīkojumu, elektriskās vadības sistēmu atbilstoši to faktiskajai rūpnīcas zonai, produkcijas prasībām, automatizācijas pakāpi utt., Lai sasniegtu mērķi ietaupīt resursus, samazināt izmaksas un palielināt ražošanas efektivitāti.

Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd ir apņēmusies pielāgot katru projektu katram klientam. Ļaujiet klientam iegūt vislabāko peļņu ar minimālajām investīcijām un maksimāli palieliniet AnHui HongYun vērtības individualitāti un maksimizēšanu. Tieši tāpēc, ka viņi apgalvo un uzticas mūsu produkta kvalitātei, tehniskajam procesam, shēmas projektēšanai un inženierbūvēm, viņi beidzot izvēlas atkal sadarboties ar mūsu uzņēmumu. Šī sadarbība būs nozīmīgs solis, lai AnHui HongYun varētu turpināt atvērt lopbarības nozares tirgu, kas tiem nodrošinās jaunas iespējas un īstenos lielisku progresu.