Mājas > Jaunumi > Saturs

Dzesēšanas granulas ar mazāk enerģijas

May 16, 2016

Optimāla granulas nevar ražots, izmantojot vienu iekārtu vai sistēmu vienatnē, bet tikai pamatojoties uz vienlaidus atbilstības procesa ķēdē-no tīrīšanas un slīpēšanas sajaukšanu, kondicionēšanas, granulētas un dzesēšanas. Pareizu koncentrāta dzesēšanas ir viens no galvenajiem elementiem, lai sasniegtu šo mērķi.

Neatņemama granulētas procesi prasa atsevišķu sistēmas sastāvdaļas, kas var pilnībā integrēta kopējā ražošanas procesā. Saskaņā ar Stefan Hoh, produktu menedžeris barības pie Bühler: andquot; Efektīvu dzesē anas vēl karsta granulas ir procesa solis, ko vajadzētu neņemt vērā, ja iegūt kvalitatīvu gala produktu. Pareizu bloka dzesēšanu barības granulas granulētas procesu ķēde nozīmē ļoti daudz vairāk nekā tikai lai samazinātu nogulšņu temperatūra. Ar energoefektivitāti, samazinot izmaksas, ir arī importantandquot;.

Stefan Hoh skaidro, ka jaunā dzesētājs *, izstrādājis Bühler ir pozitīva ietekme uz barības producersand #39; piemales, jo enerģijas efektīvu izmantošanu. andquot; Lopbarības ražotāji var stiept to galaproduktu likumīgi atļautās robežas, mitruma satura un samazināt to izejvielu patēriņu. Šajā tērpā dzesēšanas rīcība ļauj mitruma saturu dispersijas jāsamazina līdz apmēram puse vērtību parasto dzesētāji, ļaujot piemales ir manāmi pieaudzis vēl atkal, andquot; HOH saka.

Enerģijas samazināšanu arī sasniegt, jo dzesētāja vajadzībām daudz mazāku faniem. andquot; Tas samazina enerģijas patēriņu, salīdzinot ar citiem pretplūsmas dzesētājs modeļi pat par 10 %, andquot; skaidro Hoh.