Mājas > Jaunumi > Saturs

Zemas uzturēšanas izmaksas pastāvīgi graudu žāvētājs

Jun 21, 2017

Produkta ieviešana:

Pilnīgai nepārtrauktas žāvēšanas teorijai tiek piemērota pastāvīga graudu žāvētāja. Graudi ieplūst torņā caur padevēju žāvēšanas mašīnas augšpusē, un pēc tam gravitācijas laikā lēnām ieplūst graudu kolonnā. Vispirms graudus izžāvē ar karsto gaisa pūtēju, pēc tam atdzesē ar aukstā gaisa pūtēju zem mašīnas un beidzot izlaiž žāvētāja pamatni.

Raksturojums:

1. Liela jauda, augsta efektivitāte, zems enerģijas patēriņš ar nepārtrauktu 24 stundu darbību, kas ir piemērots lielapjoma žāvēšanai, lielu graudu pārstrādes rūpnīcu, saimniecības, smērvielu un noliktavas apgrozības centra u.c.

2. Žāvēšanas mašīnas graudu kolonna ir salikta ar augstas oglekļa tērauda stiepļu sietu, cinkota perforēta plāksne un izsmidzināta leņķa dzelzs, kas nodrošina vislabāko žāvēšanas efektu un ilgāku darba mūžu.

3. Žāvētāja apakšpusē tiek izmantots maināms ātruma izlādes veltnis, kas kontrolē graudu plūsmas ātrumu graudu kolonnā. Izlādes ātrumu, temperatūru un mitrumu reālā laikā kontrolē iztukšošanas veltnis. Tās šķipsnu punkts, kas novērš dizainu, var efektīvi novērst materiālu sasmalcināšanu. Iekraušanas mašīna var intensīvi sajaukt graudus, kas nodrošina materiālu vienmērīgāku apsildīšanu.

Priekšrocības:

1. Zema temperatūra:

Atkarībā no dažādiem graudu veidiem, klienti var pielāgot žāvēšanas temperatūru. Zemas temperatūras tehnoloģija aizsargā graudus no bojājumiem.

2. Liela gaisa plūsma:

Uzklāts ļoti liels ventilatora projekts. Centrbēdzes ventilators ar zemu trokšņa līmeni un pretslogošanu nepārtraukti darbojas bez vibrācijas. Lēna starta modelis nodrošina vienmērīgu pūšanu un ilgu darba mūžu.

3. Zems ieguldījums:

Izmanto daudzus siltuma avotus, piemēram, tvaiku, dabas gāzi, mazutu vai rīsu mizu uc, kuru temperatūru var precīzi kontrolēt, lai nodrošinātu graudu kvalitāti. Turklāt liela siltuma izmantošana samazina žāvēšanas izmaksas. Nepārtrauktās apstrādes tehnoloģija nodrošina lielu jaudu un augstu efektivitāti, kas samazina enerģijas patēriņu.

4. Ilgs darba laiks:

Nepārtraukta graudu žāvētājs ir paredzēts āra stilam bez nepieciešamības būvēt darbnīcu. Cinkota tērauda plāksne tiek piestiprināta gaisa tīklam un galvenajām detaļām. Visa mašīna ir laba izskats un blīvējums, kā arī ilgs darba mūžs, un to var darbināt visu dienu ārā jebkurā stāvoklī.

5. Viegla darbība:

PLC skārienekrānu vadības sistēma var parādīt un kontrolēt iekārtas darbības parametru, degļu degšanas parametru un graudu ādas žāvēšanas parametrus utt. Datora vadības sistēma ir vienkārša un humanizēta, un tai ir tādas funkcijas kā satraucošs, tālvadības pults, auto diagnostika, problēmu novēršana utt.

6. Zema apkopes izmaksas:

Materiāli un rezerves daļas, kas tiek uzklātas žāvētājā, ir izturīgas ar mazu atteices ātrumu. Vienkārši atdalošais skrūvs jāpiestiprina žāvēšanas skapju savienojumam, kas ir izturīgs un izturīgs. Visa elektriskā sistēma un komponenti atbilst NEMA standartiem.