Mājas > Jaunumi > Saturs

Apsveicam ar Liyang pilsētas 15 CPPCC komitejas otrajā sanāksmē veiksmīgs noslēgums

Jan 05, 2018

Pieņemt jaunu laikmetu vēsturisko misiju, veltīt sevi piedāvāt kohēzijas jaunu ceļojumu. 2. janvāra rītā, Liyang pilsētas tautas politiskās konsultatīvās konferences 15 komitejas otrajā sanāksmē tika atvērts lielīgi Howard Johnson Hotel.  Zhiliang Chen, Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd. priekšsēdētājs kā loceklis CPPCC uz sanāksmi.

 1.jpg

Partijas sekretārs Jiang feng, mērs Huaqin Xu un visas pilsētas partijas komitejas, pašvaldības revīzijas un virsprokuroram galvenais vadītāji tika aicināti piedalīties sapulcē. Sanāksmi vadīja Tang huaxin, priekšsēdētāja vietnieks CPPCC.

 

Sanāksmes laikā CPPCC komiteja ir vērsta uz ekonomisko un sociālo attīstību pilsētā, padziļināti veikt izmeklēšanas un izpētes, vairāku analītisko argumentāciju, sasniegt rezultātus, transformācija, kas ir galvenie punkti bijusi aktīva loma, uzlabojot ekonomisko un sociālo attīstību un uzlabotu cilvēku iztika visa pilsēta.

 

Partijas sekretārs Jiang feng, stāvēt jaunā laikmeta un globālo augstumu, vispusīgi apkopoti sasniegumi politikā, ekonomikā un sociālajai attīstībai, pagājušajā gadā mūsu pilsētu. Mērs Huaqin Xu pilnu pilnībā apstiprināja 2017 Liyang CPPCC darbu, viņi izteica dedzīgu cerības nākamajā solī CPPCC funkciju izpildei un teica, ka valdība turpinās enerģiski atbalstīt CPPCC politiskās konsultācijas, demokrātiska uzraudzība un līdzdalība politikā, lai izveidotu jaunu, labāku situāciju jaunajā gadā.

2.jpg

Sanāksmē nolasīja Nacionālā komiteja CPPCC īpašu balvu, izcilu līderu, papildu locekļus, papildu komitejas un izcilu priekšlikumi un montāžas uzslavēt atzīšanu.Zhiliang Chenuzvarēja 2017 Liyang CPPCC nacionālās komitejas nosaukumu un piešķīra goda sertifikātu. Tas ir gods divus gadus pēc kārtas kopš 2016 kļūst uzlabotas CPPCC nacionālās komitejas loceklis.

 3.jpg

Skriešanās ar laiku nekad neapstājas, cīņa iet uz visiem laikiem. Comrade Zhiliang Chen teica, ka jaunā misija ir jaunā laikmeta izvirzījusi jaunas prasības attiecībā uz savu darbu. Nākotnē, ar spēcīgu sajūtu pienākums un uzdevums "Dara cieto darbu kā kapteinis smalkas rūpniecības, darot labu, kā liels uzņēmums" būs Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd. Veikt konkrētus pasākumus jaunu un lielāku ieguldījumu būvniecības "stipras un skaistas" jaunā Liyang.