Mājas > Jaunumi > Saturs

Apvienotā mēslojuma ražošanas līnija

Jul 10, 2017

Kombinētā mēslojuma ražošanas līnija ir aprīkota ar augstas kvalitātes un augstas efektivitātes mēslojuma iekārtām, kuru modeļi atbilst ražošanas jaudai.


Kombinētā mēslojuma granulēšanas ražošanas līnija ir ar zemākiem ieguldījumiem un labāku ekonomisko peļņu. Pabeigtā iekārta tiek izplatīta kompakti, saprātīgi un zinātniski. Visas mašīnas, piemēram, mēslojuma maisītājs, mēslošanas līdzekļu granulātors, mēslojuma pārklāšanas mašīna utt. Darbojas vienmērīgi, ar vairāk enerģijas taupīšanas pazīmēm, zemākas apkopes izmaksas un vieglāku darbību.


Augstas izlaides kombinēto mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas priekšrocība

compound fertilizer line

1.Wide izejvielu diapazons. Mūsu kombinētā mēslojuma ražošanas līnija attiecas uz dažādu izejvielu, piemēram, mēslošanas līdzekļu, farmaceitisko līdzekļu, ķīmisko vielu un barības uc granulāciju.
2. Augsta kompleksā mēslojuma iznākums. Šī ražošanas līnija var radīt dažādu mēslošanas līdzekļu koncentrāciju atbilstoši izejvielu attiecībai.
3. Zemas cenas. Jūs zināt, ka visas mēslošanas mašīnas tiek ražotas pēc mūsu pašu. Starpniekam nav neviena izplatītāja, kas tieši nozīmē, ka mēs esam tieši pārdevējs. Mēs izgatavojam, un mēs veicam ārvalstu tirdzniecību, maksimāli palielinot mūsu klientu priekšrocības ar zemām investīcijām. Bez tam, mūsu klientiem ir iespējams savlaicīgi sazināties ar mums, ja rodas kādas tehniskas problēmas vai rodas šaubas.
4. Nu fiziska rakstura. Kombinētais mēslojums, ko ražo mūsu ražošanas līnijā, ir ar mazu mitruma absorbciju un ērtu uzglabāšanu, kas ir īpaši ērti mehāniskai lietošanai.
5. Viss mēslojuma ražošanas līnijas komplekts uzkrāj gadu ilgu tehnisko pieredzi un produktivitāti. Tas ir augsti efektīvas un mazjaudas mēslojuma ražošanas līnijas inovatīvas, pārveidotas un izstrādātas reizes, kas ir veiksmīgi atrisinājis problēmas ar zemu efektivitāti un lielām izmaksām gan mājās, gan ārvalstīs.