Mājas > Jaunumi > Saturs

Pabeigšanu pieņemšana lielu lopbarības ražošanas līniju Jiangsu Bufeng

Dec 18, 2015

Par 2015. gada 15. maijā, komanda sastāvēja no trīs eksperti no Jiangsu Province lauksaimniecības Komisija, Jiangsu lauksaimniecības Prezidija vārdā piedalījās pieņemšanas sanāksmes Jiangsu Bufeng Feed Technology Co, Ltd. Komanda apmeklēja ražošanas bāzes un pārbaudītiem hardwares pa vienam, ieskaitot ķīmisko laboratoriju, kvalitātes pārbaudes ierīci, ražošanas rūpnīca, barības procesu iekārtas un Šilo iekārtas utt. Viņi ieguvuši izveidoto vadības sistēmas, kvalitātes kontroli ražošanas procesā, darba pienākumu, drošības andamp; veselību, produktu izsekojamība utt. Komanda vienojās visas iespējas uzņēmumā atbilst vajadzīgajiem kritērijiem un apstiprināto pārskata reģistrācijas apliecības izsniegšanu pēc pārbaudes. Tas nozīmē, ka Jiangsu Bufeng Feed Technology Co, SIA ir oficiāli ražošanas apstākļi.

Jiangsu Bufeng Feed Technology Co., Ltd. kā līderi iekšzemes ūdens plūsmu, īpaši īpašā ūdens plūsmu, ir iesaistījusies Randamp; D, pārdošanas un servisa mājlopu un mājputnu barības, ūdens plūsmu, proteīna barības, barības piedevu. Uzņēmums, novietošanas Rudong Chahe Industrial Park, ar kopējās investīcijas vairāk nekā 50 miljonus juaņu, aptver vairāk nekā 40 hektāru, vairāk nekā 300 000 tonnu gada ražošanas jaudu, ir viens no barības ražotājiem ar lielāko ieguldījumu, augstākais gada ražošanas jaudu, vismodernākās ražošanas iekārtu un ražošanas tehnoloģiju, un tas kļūst relatīvi lielu mērogots barības ražošanas uzņēmumiem Rudong. Pabeigšana un pieņemšana uzņēmuma deva lielisku push skala-up un optimizācijas barības nozares Rudong un apkārtējām teritorijām.

Pēc pabeigšanas pieņemšanas eksperti Jiangsu Province lauksaimniecības Komisija, priekšsēdētāju un atbildīgo cilvēku maksas no Jiangsu Bufeng barības Technology Co., Ltd. un Jiangsu Liangyou Agro. Mašīnas co. Ltd. nekavējoties organizē pieņemšanu, uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā un izmēģinājuma darbojas 45, 000T/Y īpašā ūdens padevi ražošanas līniju (crabandamp; garneļu barības 30000T/Y + ekstrudētas ūdens plūsmu 15000T/Y), 100000 T/Y kopējā ūdens barības ražošanas līniju, 180000 T/Y mājlopu un mājputnu barības ražošanas līniju. Ar kopīgiem pūliņiem un abu pušu sadarbību, dzimst visas iekārtas uzstādīšanu agrāk par 2014. gada 18. novembris, pabeidzis uzstādīšanu uz Mar 8, 2015, sākt saikne izmēģinājuma kārtējo Mar. 18, 2015, un veikti ekspluatācijai izpilda testu, 1. Apr un visi pabeigšanu pieņemšanu beidzot pabeigts un nodots May 18, 2015.Leaders Bufeng uzņēmumā bija pilnīgu atzīšanu, lai mūsu grūti darba gars , un apstiprināja iekārtu kvalitāte, procesa priekšrocības, enerģijas patēriņu, stabilitāti un automatizācijas pakāpe utt un augsti novērtē šo projektu kā plānots ar labas kvalitātes Pabeigšana, tikmēr arī tās izvirzīt augstākas prasības par tālāku attīstību un veicināšanu Liangyou Compangy.

Liangyou ņemt to kā iespēju risināt jaunās problēmas no iekšzemes, gan ārzemēs ar pavisam jaunu izskatu, un veikt lielas atšķirības lielisku harmoniju sabiedrībā. Ļaut produktus, kas izgatavoti ar Liangyou pazīstams visā pasaulē, un ļaujiet Jiangsu Liangyou kļūt par pasaules Liangyou.