Mājas > Jaunumi > Saturs

Kopējas tērauda Grain Silo izlādes veidi

Sep 08, 2016

1. konusa kauss svara izplūdi novadīšanu
Tostarp betona foundation (betona konuss piltuve) un visiem tērauda atbalsta vienu. Šādā veidā no atbrīvošanas priekšrocības ir: materiālus var izplūst protams, lapas nav atlikumu tvertnē; darba princips ir vienkāršs, nav nepieciešams uzstādīt palīgierīces; Uzglabāšanas telpas var veikt pilnīgu izmantošanu; Pieņemt tērauda struktūru, tā ir īsa būvniecības perioda priekšrocību. Trūkums ir tas, ka: spainis augstums ir lielāks, tātad Šilo fonds ir augstāka un pamats cenu pieaugumu. Ja tvertnes diametrs ir pārāk liels, fonda izmaksas būs vairāk nekā izmaksas, tērauda tvertnes, pats par sevi. Tātad šādā veidā izšļākt parasti nav piemērota liela diametra tērauda tvertnes.

2. puse konusa kausu atpakaļ uzpildes izvades
Savas priekšrocības, tai skaitā: ir gandrīz nav atlikumu tvertnē; to izmanto arī materiāla svars samazināsies un plūsmas no skābbarības novietnes, nevajag palīgierīces; Bunkurā fonds ir zemāka nekā konusa kausu plūsmas materiāls ir zemāka. Defekts ir: aizberot aizņem daļu no uzglabāšanas telpa, kā rezultātā samazinās par faktisko glabātuves ietilpību. Atmiņas zudums ir ārkārtīgi būtiski lielāka diametra bunkurā. Tātad šādā veidā izšļākt parasti ir piemērots tikai mazajiem un zemu diametru bunkurā.
3. plakandibena multi izvades atveres:
Urbt vairākas izkraušanas atvere saskaņā ar noteiktu attālumu Šilo fonda valdē (parasti nepāra skaitlis). Plakandibena multi izvades atvere priekšrocības: nav neviena aizberot bunkurā, visu glabāšanai var izmantot glabāšanas mērķim. Trūkums ir tas, ka: Šilo materiālu var #39; t ir izrakstīta no svara, citi līdzekļi un aprīkojums ir jāizmanto, lai palīdzētu likvidēšana.
Likvidēšanas veidus, kā palīdzēt: slaucīšana Šilo mašīnu un ir piekrauts transportlīdzeklis likvidēšana, kādu mākslīgu izmaksas salīdzinoši lēti vietu likvidēšana ir arī tieši izmantot mākslīgu tīrīšanas. Fakts ir tas, ka cenas ir augstākas par tērauda tvertnes izmantot sarežģītas mašīnas, izmaksas ir lielākas, bet liels skaits torņos un slaucīšana Šilo mašīna. Ja jūs vēlaties pieņemt kravas transportlīdzekļa muitošanas veids, viens ir jāveic papildu darbs ir atvērt pietiekami lielu caurumu slaucīšana Šilo mašīna iet gan Šilo sienā. Tas varētu tikt atrisināti ar lielu Šilo durvīm, kas efektīvi atrisināt slaucīšana Šilo mašīnu sarežģīta problēma un ārā dizains.
4. fluidization izlādes:
Jāizmanto aizbēršanas slīpums (mazāku leņķi) kā īpašas formas gaisa izolācijas un laist kanālā siets plāksnes. Teorija ir izmantot funkciju gaisa plūsmu, veikt atlikušo gaisa izolācijas materiāli kļūst par valsti, par apturēšanu. Fluidization izkraušanas priekšrocības ir: izmantot palīgierīces ventilatoru, lai palīdzētu izrakstīšanu, mazāk atlikumu iekšpusē tvertnē; Aizberot daudzums tiek samazināts, atmiņas zudums ir mazāks. Turklāt gaisa daudzumu kanāls ir labi izstrādāts un noteiktas vienmērīgi, ventilējami efekts ir gandarījums. Trūkums ir tas, ka: aizberot tehnoloģija ir komplekss; bijušais būvniecība ir sarežģīts; joprojām ir daļa no atmiņas zudums; materiālu novadīšana spējas nav stabila.