Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīna profesionālo Silo Manafacturer ar Advance Technology - FDSP

Nov 03, 2017

FDSP ir tērauda skābbarības ražošanai. Vairāk nekā divdesmit gadus, profesionāls bizness ir pētniecības, attīstītu, pārdošanas un servisa datu glabāšanas tehnoloģiju. Ar jaunāko erekcija tehnoloģiju skrūvju tērauda tvertnēs, Saliekamā tērauda tvertnēs, tērauda tvertnēs un māju lokstērauda tvertnēs. FDSP ir bijusi viena no lielā glabāšanas iekārtu ražotājiem.

FDSP ir izstrādājusi savas tehniskās prasmes, ostu sektorā jau daudzus gadus, izmantojot savu pieredzi laikā radīšanu, projektēšanas un izgatavošanas iekārtu agrofood, dzīvnieku ēdināšanā rūpniecībā,silosi, un biodegvielas ražotājiem.

Gūst labumu no tehniskā biroja un savu speciālistu pieredzi, var noformēt FDSP un piegādes ostas iekārtas (iekraušanai, izkraušanai un uzglabāšanai) veltīta baržām un tirdzniecības kuģus.

fdsp steel silo

Lai ierobežotu kuģiem nosaka laiku mūsu struktūru un iekārtu var strādāt ar augstas kapacitātes (2000 m ³/h). Tie arī apdraud jūras smagi laika apstākļi (vējš, sāls, …), jo īpaši pateicoties īpašu pārklājumu.

Mūsu uzņēmums ir ar milzīgu spēku, piedāvājot visu veidu nokrātuves inženierijas tehnoloģijas(kas ietver pacelt, transports, magnētiskās separācijas, dedust, ventilācija, Termometriskās, žāvēšana un fumigācijas palīgsistēmas), pabeigta inženierijas dizains, ražošana, uzstādīšana, atkļūdošana, inženierbūves, elektroniskās vadības un personāla apmācības vienas pieturas "turnkey" projektus.

Vairāk nekā divdesmit profesionālu celtniecības komandām ar bagātīgu pieredzi, lielākais gada erekcija tvertnēs ir līdz 6000,000 tonnām. Atkarīgi no profesionālo produktu kvalitāti, pilnīga palīgsistēmas un integrējošo pakalpojumu, piedāvājot risinājumus visu veidu nokrātuves inženierijavispārēju problēmu, ir pabeigta vairāk nekā 2000 pasaules projektos.


FDSP piedāvāUzglabāšanas tvertnēsTankus, izlieca Šilo, Bolted tvertnēs, graudu glabāšanas tvertnēm un lauku metinātas uzglabāšanas tvertnēs un cisternas, gan sausās beztaras un šķidrumu uzglabāšanai. Vai jums ir projekts, kas prasa vienu uzglabāšanas tvertnes vai integrētu uzglabāšanas sistēmu, FDSP piedāvās virs līnijas uzglabāšanas tvertnēs, glabāšanas tvertnēm un konsultācijas.