Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīna Peofessional koksnes granulu ražošanas līnijas Manafacturer

Dec 06, 2017

FDSP specializējas biomasas granulveida kurināmo veidojošo iekārtu un tā pilnīgas ražošanas līnijas konsultāciju, projektēšanas, plānošanas, ražošanas, uzstādīšanas, nodošanas ekspluatācijā un pēc tam pilnveidošanas pilnveidošanā. Pamatojoties uz nobriedušu biomasas iztvaicēšanas tehnoloģiju, kas iegūta no ārvalstīm, sagremojamo materiālu, neatkarīgie pētījumi un attīstības jauninājumi iekšzemē, pirmkārt, tiek izstrādāti dažādās kultūrās kā galvenā izejviela biomasas daļiņām, kas veido komplektus. Tajā pašā laikā dažādus mežsaimniecības atkritumus var pārstrādāt granulētā kurināmā veidā.

wood pellet production line

Mūsu koksnes granulu ražošanas līnija ir visas sistēmas automātiska ražošanas līnija, kas piemērota tādām izejvielām kā: koka baļķi, kokzāģētava, koksnes skaidas, rīsu miziņa, rīsu salmi, meža koksnes atkritumi, koksnes atkritumi un citi biomasas atkritumi ar dažādām jaudām.


Koksnes granulu ražošanas līnijas pielietošana

Šobrīd biomasas enerģija ir laba zaļā, zemas oglekļa emisijas un videi nekaitīga degviela, lai aizstātu tradicionālos fosilā kurināmā veidus, piemēram, ogles, gāzi, benzīnu uc

1. Degšana plīts mājās pagatavošanai

2. Sildiet māju, skolu, viesnīcu vai siltumnīcu, saimniecību

3. Izmanto termoelektrostacijās, lai aizstātu ogles

4. Lieto kā kaķu pakaišus, lai aizstātu mālu

5. Izmanto kā zirgu pakaišu vai gultas, govs, vistas, suņu un citu dzīvnieku gultas