Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīnas augstas kvalitātes graudu tērauda silo kukurūzas kviešu rīsu uzglabāšanai

Jan 03, 2018

Graudu uzglabāšanas silos tirgus ziņojums sniedz galvenos mērījumus pieejamo Graudu uzglabāšanas silosu ražotāju statusu un ir nozīmīgs virziena virzītājspēks un attiecas uz organizācijām un cilvēkiem, kurus iedvesmoja Graudu uzglabāšanas silosu rūpniecība. Graudu uzglabāšanas bunkuru tirgus ziņojumā ir vieta, kurā visā pasaulē notiek graudu uzglabāšanas silosu nozares sacensības. Šī opozīcijas aina liecina par galvenajiem spēlētājiem, kuri strādā pasaules Graudu uzglabāšanas silos, kopā ar viņu profilu un kontaktinformāciju.


Saskaņā ar Graudu uzglabāšanas silosa tirgus ziņojumu, paredzams, ka globālais tirgus prognožu periodā novēros relatīvi augstāku izaugsmes tempu. Ziņojumā ir sniegta galvenā statistika par pasaules un Ķīnas Graudu uzglabāšanas silosu ražotāju tirgus stāvokli, un tas ir vērtīgs avots uzņēmumiem un privātpersonām, kuras interesējas par nozari.


FDSP Steel Silo var automātiski izgatavot gofrētas plāksnes ar vismodernākajām tehnoloģijām ārvalstīs. Ražošanas process sastāv no lokalizācijas, pārklāšanas, profilēšanas, štancēšanas, izliekuma un griešanas utt. Un tas var paveikt katru procesu datora kontrolē. Gofrēta plāksne ir ne tikai skaista izskata, bet arī ar augstu precizitāti, universālu saskaņošanu, augstu izturību, vieglu uzstādīšanu, mazu plaisu pēc montāžas un labu necaurlaidību.

silo.jpg

Dažādas jaudas barošanas uzglabāšanas silos, ko ražo FDSP: cinkots rāmis, pneimatiskā iekraušanas iespēja, skata logu. Vairāku kategoriju veidi dažādām vajadzībām.

Viegla barības izeja.

Nav uzlīmēšanas.

Barība ir svaiga.

Silos ar centrālo centru vai centrālo centru.

Kāpnes ar drošības žogu.