Mājas > Jaunumi > Saturs

Cargill atbalstīja Calysta Poised uz labumu no zemās gāzes cenas, augsta zivju barības pieprasījumu

Apr 01, 2016

Ar dabas gāzes cenas zemāko theyand #39; ve bijis vairāk nekā desmit gadus un zivju barības demandon pieaug, California balstīta sabiedrība Calysta, whichhas, nesen veikti ieguldījumi no lauksaimniecības uzņēmējdarbība milzu Cargill, šķiet, ir ideāls ekonomisko stāvokli, attīstīt un pārdot tās barības alternatīva globālā mērogā.

FeedKind, kas jau ir apstiprināts pārdošanai ES, ir manufacturedusing gāzi bāzētu fermentācijas procesā, kas rauga ekstrakta sviestmaizi izplatās ražošanas līdzīga.

andquot; Dabasgāze ir mikrobs ēd. Itand #39; s fermentācija, bet atšķirībā no alus un vīna, kur cukurs ir [barības sastāva] … itand #39; s faktiski metāns, andquot; minētā Calysta, prezidents un CEO Alan Shaw. andquot; Mikrobs, mēs izmantojam bija attīstījušies dabiski ar māte daba izolēt metāns no atmosfērā... visiem weand #39; ve izdarīt industrializācijas, conversion.andquot;

Ir vienīgā zivju barības alternatīva, kas balstās uz dabas gāzi saskaņā ar Shaw, uzņēmums ir unikālā pozīcijā, lai kapitalizēt pašreizējo dabasgāzes tirgus, kaut kas oriģināls attīstītājs tehnoloģija, Norvēģija balstās BioProtein / s, wasnand #39; t spēj darīt pirms desmit gadiem.

andquot; tas wasnand #39; t ekonomiski [tad]. Dabasgāzes cenas 2005. gadā bija iespējams 15 $ mmbtuand [tagad] ASV var iegūt gāzi 1,50 $ thatand #39; s milzīgs differenceandquot; minētā Shaw.

Oriģinālais tehnoloģiju izveidoja BioProtein agrīnā 2000s, kas to radījis andquot; pie saprātīgas scaleandquot; minētā Shaw.

Calysta iegādātas tehnoloģijas un ar to saistītās tiesības var paplašināt to andquot 2014 withplans; ievērojami plašākā mērogā, nekā tas tika darīts Norwayandquot; teica Shaw.

andquot, Itand #39; s ir klasisks piemērs liels tehnoloģiju un lielisks produkts, kas tiek izstrādāta ārā sinhronizēta ar tirgus... itand #39; s daudz labāku pozīciju now.andquot;

Zivju miltu cenas palielinājās arī ievērojami, pēdējos 15 gados.

andquot; Tik weand #39; atkārtoti meklē... daudz vairāk finansiāli pievilcīgs uzņēmējdarbības modeli un tirgus produkts ir vismaz divas reizes, kas tas bija, andquot; minēto Shaw.andquot; Jums ir aplūkot pamata ekonomika, mūsuprāt, weand #39; ve ieguvuši fundamentāli izdevīgi process.andquot;

Janvārī uzņēmums paziņoja, ka tā varētu beopening savu pirmo tirgus ieviešanu Facilityin ziemeļu Anglijā, kur tas attīstās FeedKind proteīna ražošanas procesā. Iekārta būs darbības beigām 2016 un radīs nelielu daudzumu barības alternatīva.

Calysta ir tagad, izmantojot nesen paziņoja partnerību ar Cargill, kas veicināja tā sērija C finansējumu, izstrādāt tās pirmā pasaules mēroga augu, Kalifornijā, kur tas tiks manufacturethe barības andsell to uz Eiropas tirgiem, kā tas vēl nav apstiprināts pārdošanai ārpus ES.