Mājas > Jaunumi > Saturs

Britu spēkstacijām ir degoša koka no mums meži – lai sasniegtu atjaunojamās enerģijas mērķus

Mar 10, 2016

Pagājušajā gadā,6 m tonnas "koksnes granulas"ievāktas no mežiem, Louisiana, Gruzija, Florida, Alabama un Virginia tika nosūtīti pāri Atlantijas okeānam, lai iededzinātu atjaunojamo "biomasa" spēkstacijās. Tas bija gandrīz divreiz skaitlis 2013-ASV "kokskaidu granulu" nozare strauji attīstās.

Pieprasījumu lielā mērā virza Eiropas valstis vēlas, lai sasniegtu Eiropas Savienībā noteikto mērķuAtjaunojamās enerģijas direktīvas. Granulas, ko eksportē no ASV puse tika izmantoti elektrību Lielbritānijas masveida Drax spēkstacija, kas lēnām pārvērš no oglēm uz biomasas izmantošanu, lai samazinātu oglekļa savienojumu emisiju un pieprasīt vērtīgu"Atjaunojamo pienākumu sertifikāti"lai zaļo elektrību. Tātad tas tiešām var ilgtspējīga transporta Wood pusceļā ap pasauli elektrostacija sadegam?

Tā nedomāju daudzus ekologi. Konsorcijs, NVOnesen apgalvojaka ES koksnes būtu jāizslēdz no tās atjaunojamās enerģijas mērķus. Viņi apgalvo, ka nozare ir Ciršanas lielos apgabaloscietkoksnes mitrāju meživisā Dienvidaustrumu ASV, zaudēta bioloģiskā daudzveidība un neto pieaugums izraisa oglekļa emisijas. Pat tad, kad meža regrows tas nesaglabā tik daudz oglekļa biomasas un augšņu kā oriģināls- un tas noteikti nav tik labi, savvaļas dzīvniekiem.

Apvienotās Karalistes valdība pētījumā konstatēts, ka elektroenerģiju no reģenerētas mežos varētu būt oglekļa intensitātepiecas reizes augstāka nekā ogļu. Degoša koka arī izdala slāpekļa oksīdu un kancerogēniem savienojumiem. Tātad kāpēc degt koka, lai sasniegtu mērķus, kad tīrāku opcijas, piemēram, vēja, saules, hidro vai plūdmaiņu enerģiju ir atjaunojamās elektroenerģijasdaudz mazāka ietekme uz vidi?

Koksnes enerģijas ir spunde

Vēja un saules enerģija jau strauji paplašinās un būs atslēga nākotnē, jo īpaši tādēļ, ka mēs labāk pie enerģijas uzglabāšanai. Bet pagaidām šie tīras, bet intermitējošs barošanas avoti vēl nevar aizstāt ogļu.

Ogles rada39 % pasaules elektroenerģijas, līdzāstrešā daļa no visiem oglekļa dioksīda emisijasun dažādiem citiemtoksiskām emisijām. Tomēr par visiem tās trūkumiem ogles ir divas lielas priekšrocības: tas ir lēts, un tā var darboties nepārtraukti, lai nodrošinātu minimālo "pamatslodzes" līmeni elektroenerģijas.

Tā ir salīdzinoši viegli grozīt ogļu elektrostacija degt koka vietā-degvielas pārkraušanas un iesmidzināšanas sistēmas ir jāpielāgo apstrādāt koksnes granulas, nevis homogēns ogļu, bet citādi sadegšanas process ir līdzīgs. Tas ir salīdzinoši lēts veids, kā ātri un pāriet uz atjaunojamo enerģiju.

Tas ir vērts tomēr ieguvi, emitētās oglekļa daudzumu pārstrādei, transportēšanai un sadedzināšanu koksnes granulām jābūt ievērojami mazāk vienībā ģenerēt nekā ogļu ekvivalenta jauda (MWh). Tas var noskaidrot, izmantojotoglekļa grāmatvedības, vai "dzīves cikla novērtējums".

Kokskaidu granulu dzīvi

Iespējams, pārsteigums, kokmateriālu pārvadājumu rogas 200km uz ostu un tos pārvadā 7200km ar kuģi nav nodarbojas brekers oglekļa emisijām. Tā kā lielajiem kuģiem veikt masveida kravu efektīvi pie maza ātruma, transporta veicina apmēram 40kg CO2 uz MWh elektroenerģiju. Ievērojami vairāk oglekļa (vairāk nekā 100kg uz MWh) ir emitē žāvēšana, slīpēšanas uz leju un veidošanā nepieciešams pārveidot iegūtas koksnes granulas nelielas, ērti rokturi.

Tas vēl joprojām ir daudzzemāku oglekļa intensitāte nekā Apvienotās Karalistes ogļuTomēr tā transportēšanas un apstrādes skaidri neapstājas koksnes enerģijas tiek ilgtspējīgu iespēju. Bet, Lūk, kur tā kļūst sarežģītāka.

Tā kā sadedzinot ogles izdala oglekļa, kas tika uzglabāti zemē miljoniem gadu, CO2 emisijas no degoša koka ir daļa no nepārtrauktā bioloģiskā cikla. Koka ogles tikai nesen tika izņemts no atmosfēras fotosintēzes un Nomaiņa koku augšanas būs sūkāt tas atkal atpakaļ.

Tomēr laiks nomainīt oglekļa ļoti atšķiras atkarībā no tā, vai jūs esat novākšanas lieliem kokiem no seniem mežiem vai maziem zariem no jaunu stādījumu. Mums ir arī apsvērt, kā šie Amerikas mežu vai ir izdevies bez kokskaidu granulu pieprasījuma.

Valdības pētījums norāda, ka kokmateriālus no plantācijas intensīvi izdevās varētu nozīmēt vairāk oglekļa veiktie aug koki, nekā emitē transportēšanas un apstrādes granulas, rezultātā samazinātos pat pirms emisijas veidoja izvairīties no ogļu emisijas. Un otrādi, kā minēts iepriekš, pētījumā konstatēts, ka, ja koksnes granulas tiek iegūts no reģenerētas dabisko mežu, oglekļa emisijas varētu būt piecas reizes lielāks nekā no ogļu dedzināšana. Tātad kāda veida koksnes, kas ir ierakstīts, ir ļoti svarīgi. Kas ir visticamākais efekts?

Izšķērdēta koksnes

Par laimi Amerikā ir daudz rezerves atrodas ap koksnes, kas citādi būtu ierakstīts vai izšķiest. Drax un citi lielie spēlētāji apgalvo, ka viņu granulas iriegūts no šādiem "meža atlikumu"-saw mill noraksta, koki, kas dabiski nomira vai tika pārāk kroplīgs izmantojams kā zāģmateriālu, sīkus un tā tālāk – gan vides aizsardzības grupāmapstrīd šo.

Visu patiesību tieši tagad, izšķērdēta koksni noteikti ir daudz potenciālu.14 % līdz 63 %pašlaik rezerves meža atlikumu ASV būtu pietiekama, lai pieprasījumam Apvienotajā Karalistē visa biomasas 2020. Apēdējos akadēmisko papīraierosināja, ka pat pēc iespējamo meža oglekļa zaudējumu uzskaite, elektroenerģiju no ASV koksnes granulas joprojām ir daudz tīrāks nekā oglēm.

Ir daži reglamentējošus drošības pasākumus šajā vietā too. Power station tirgus dalībniekiem vajadzēs pierādīt, ka elektroenerģiju no koka, kas ir pietiekami tīrs, jāskaita kā "atjaunot"attiecībā uz Apvienotās KaralistesunES politika. Raizes, šeit ir pieaugošo pieprasījumu no labi noregulētu Eiropas enerģētikas nozarē varētu izspiest esošās koksnes pieprasījums no neregulētu nozarēs ceļā uz ilgtspējīgas avotiem, piemēram, neskarto mežu.

Galu galā, vides iegūs vairāk ja American koka oglēm dega tur lielu daudzumu samazināt tika izmantots mājās un Eiropas lauku ekonomikas iegūs vairāk, ja atjaunojamās enerģijas mērķi tika sasniegti, izmantojot vietējo malku. Bet tikmēr ASV meži sniedz lēts avots koksnes granulu Eiropas elektroenerģijas ražotājiem, lai sasniegtu atjaunojamās enerģijas un oglekļa emisiju samazināšanas mērķi.

Tas nav ilgtermiņa mērķis 100 % tīras, atjaunojamās enerģijas, ka cilvēce spēj sasniegt, bet, no kurienes mēs esam tieši tagad, tas ir solis pareizajā virzienā.