Mājas > Jaunumi > Saturs

BJM ir Shredder sūkņi: šķirošanas koksni no meža

May 18, 2016

Cilvēki izmanto koksnes patversmes un citas ēkas būvēt jau tūkstošiem gadu. Ar advent no metāla instrumenti koka varētu izgriezt un formas, padarot to vairāk noderīgs kalpo mūsu vajadzībām. Kokzāģētava izgudrošanas ievērojami uzlabota spēja procesu koku dēļu un dēļi. Agri koloniālās reizes Ziemeļamerikā, kokzāģētavas atrašanās vieta lielā mērā vērsta kontinenta norēķinu. Kur tecēja ūdens nebija varas kokzāģētava un spēju efektīvāk veidot uzņēmumu un mājas lietotājiem. Rivers, tika izmantoti, lai transporta nolauzto koku uz dzirnavām un gatavo zāģmateriālu tiešajiem lietotājiem.

Modernas kokzāģētavas ir tālu no priekštečiem agri, lai gan pamata vajadzību pēc kokmateriāliem nav mainījusies. Šodienas kokzāģētavas ir masveida, sarežģītas iekārtas. Daudzus no procesiem ir automatizēts un datorizēt. Daži izmanto lāzerus, lai izmērītu koka pirms griešanas, nodrošinot maksimālu izmantošanu katra apaļkoka. Un nekas iet uz atkritumiem. Miza ir pamats, landscaping, zāģu skaidas tiek nospiests kokskaidu plātnes vai granulas koksnes krāsnis. Koka skaidas var zemes un izmanto papīra vai kā kurināmo siltuma žāvēšanas cepļi. Dažiem kokzāģētavas savus atkritumus izmanto koģenerācijas iekārtām, kas darbību enerģijas patēriņu, kā _ arī nosūtīt papildu enerģiju režģa.


Ēka zāģmateriālu mantojums

1955. gadā trīs brāļi bija riskants pasākums, ka viņi veiksmīgi varētu kapitalizēt pieaugošs pieprasījums pēc kokmateriāliem un nopirka savu pirmo kokzāģētava Quesnel, British Columbia. Divus gadus vēlāk Ketcham brāļi bija vērsies piedalīties gandrīz bankrotējis kokzāģētava, Chilcotin reģionā, uz rietumiem no Williams Lake un Fraser River, radot vārdu Rietumu Fraser.


Pēc 60 gadiem, ir pieaudzis rietumu Fraser lielākais zāģmateriālu ražotājs Ziemeļamerikā, bet tagad ar 40 iekārtas Kanādā un Amerikas Savienotajās valstīs. 2000. gadā uzņēmums savu pirmo iebrukt vērā Amerikas Savienotajām valstīm un uz dienvidiem rietumu Fraser bija piedzimis. Divas kokzāģētavas iegūtas no plūmju Creek Timber Co, viena in Huttig, Arkansas, un citu Joyce, Louisiana.


2007. gadā rietumu Fraser pabeigts 13 kokzāģētavas Savienoto Valstu dienvidos no starptautiskās papīra uzņēmuma iegādi. Pēc darījuma pabeigšanas rietumu Fraser kļuva par vienu no lielākajiem zāģmateriālu ražotājiem Ziemeļamerikā ar kombinēto Kanādas un ASV jaudu aptuveni 6,2 miljardi valdes pēdas.


Viens no šīs jauniegūtās kokzāģētavas ir maza Laielu pilsēta, Arkansas, iedzīvotāju 501. Kokzāģētava ražo no dienvidu dzeltenā priedes zāģmateriālu.