Mājas > Jaunumi > Saturs

Biomasas veidojošās degvielas tiek izmantotas plašāk

Jul 31, 2017

Biomasas veidojošās degvielas ir cilindriski granulēti produkti, kas izgatavoti no biomasas izejvielām ar dažādām biomasas izejvielām. Biomasas granulas tagad galvenokārt izmanto kā degvielas spēkstaciju enerģijas ražošanai, apkurei mājās un tā tālāk. Sadedzināšanas efektivitāte 80% vai vairāk, augsta sadegšanas efektivitāte, kā rezultātā rodas sēra dioksīds, amonjaka slāpekļa savienojumi un mazāk putekļu, ir laba alternatīva citam lielam degvielas piesārņojumam.


Biomasas veidojošo degvielu ir atbalstījušas nacionālās politikas, tās ir veselīgi attīstījušās, tās ir daudz mārketinga iespējas, ir radījušas labus ekoloģiskos, ekonomiskos un sociālos ieguvumus un ir devušas mums vairāk motivācijas, lai aizsargātu mūsu vidi. Laba investīciju programma ir aktīvi veicināt un vadīt privātos uzņēmumus, kas nodarbojas ar mežsaimniecības biomasas enerģijas tehnoloģiju jauninājumiem un praksi. Biomasas granulu degviela kā jauna veida granulēta degviela ar savām unikālajām priekšrocībām, lai uzvarētu sabiedrības atpazīstamību. Salīdzinājumā ar tradicionālajām degvielām biomasas degvielu pārstrādes iekārtām biomasas degvielai ir ne tikai ekonomiskas priekšrocības un ieguvumi videi, kas atbilst ilgtspējīgas attīstības prasībām.


Rezumējot, investīcijas biomasas granulēšanas kurināmajā ir labāka izvēle uzņēmējiem un investoriem tagad ar valsts un valdības atbalstu, un, protams, uzlabosies biomasas granulēšanas degvielas pārstrādes iekārtu attīstība.