Mājas > Jaunumi > Saturs

Biomasu var atrisināt grūtības graudu drošības

Jul 18, 2016

Pēdējos gados tur isa vienpusēju thinkingin Ķīnas goesthat biomasas energytakes sauszemes un ūdens no graudu nozare, kas ir faktiski sava veida kļūdaina atpazīšana. Attiecībā uz enerģijas tobiomass, pareizo attīstības ceļu, būtu andquot; Graudu kā principu, graudu enerģiju kombināciju un graudu un -graudu kombinācija", kas atrodas rindā ar graudu drošības strategyof mūsu valstī.


Sakarā ar pretrunām starp iedzīvotāju skaitu un resursiem, graudu drošības thenationalfirstsecurity, devas nozīmi nodots izskatīšanai vēl nebijušu augstumu. Augšējā managementsaidthatandquot; tas ir nekad vairāk nekā stressedandquot; tomēr tas isquite shoeswhen, runa ir par zāli vēl vienām saknēm. Thisis globālos #39; s sens paradokss graudu drošību. Vaininieks ir ilgtermiņa relatīvie pārpalikumu vietējiem graudu ražošanas, tikai valsts whichnot un lauksaimnieki sedz milzīgus zaudējumus un glabāšanas izmaksas. Galvenie graudu ražošanas apgabaliem un pārdošanas jomās reģionālās ekonomiskās attīstības un farmersand #39; ienākumu polarizationgetmore nopietni, vietējām valdībām un farmersand #39; entuziasms arvien grainisdeclining andagricultural infrastruktūras investmentis, pasliktinās. Graudu ražošanas Thevicious cycleleadsto augstākas izmaksas, lauksaimnieku ienākumi būs zemāks.

Ķīna ir jāpielāgo, lai laikus īstenot andquot; graudu enerģijas combinationandquot; stratēģiju, pēc iespējas ātrāk. Daļa no landisused grainor enerģijai, kā arī regulēt graudu vai enerģija pēc graudu tirgus un pieprasījums, greatlypromotegrain un lauksaimnieciskajai ražošanai izmantotās zemes daļu, vēl vairāk palielinātu graudu ražošanā, izveidoja apburto apli. Tās galvenais mērķis ir andquot; Graudus, principleandquot, whichis, lai nodrošinātu to, ka mūsu valstī ir, lai apmierinātu pieaugošo iedzīvotāju graudu ieguvei, t.i. visaptverošu graudu ražošanas jaudas, tā, lai trauka galu stingri ir mūsu pašu rokās.


Tajā pašā laikā mums ir regulēt zemes graudu un enerģiju, saskaņā ar tirgus daļu. Pirmkārt, studēt saskaņā ar pašreizējo domesticgrainproduction un tirdzniecību, lai veicinātu graudu patēriņš properlyincrease graudu biofuelsand kontrolēt zemes-graudu enerģijas kultūru. Iekšēji, lai optimizētu zemes un ūdens resursu intensīvu un efektīvu izmantošanu, uzlabot graudu un -enerģijas kultūraugu ražošanas apjomus. Ārēji, tā būtu lietderīgi samazināt ievedmuitas barjeras, pieticīgs graudu importa pieaugumu, stiprināt aizjūras graudu krātuves stratēģija, lai veicinātu lauksaimniecības produktu pasaules tirdzniecības liberalizācijas īstenošanu tā, lai mūsu countrycan standin labā stāvoklī attiecīgajās starptautiskās tirdzniecības sarunās.

Standinghigh un seeingfar, mums ir jākoncentrējas uz-graudu biomasas attīstību. Sakarā ar graudu drošības nozīmīgumu, graudu enerģijas combinationshould būt ilgtermiņa stratēģiju. Tomēr, ņemot vērā-graudu biomasas izejvielām ir daudz bagātīgāka, tostarp salmu, mežsaimniecības atliekas, kūtsmēslu un organisko atkritumu rūpniecības un pilsētu u.c. kā arī asthestronger pretestība nekā tradicionālās kultūras, augstāku outputof jaunu-graudu enerģijas augu. Augstākās-graudu biomasas oglekļa emisijas samazināšanas efektivitāte organisko atkritumu izmantošanu canimprove vides kvalitāti. Piemēram, liela mēroga salmu izmantošana var ievērojami samazināt, lauka dedzināšana, tādējādi samazinot atmosfēras 2.5. Turklāt liels skaits enerģijas augiem var izmantot un uzlabot piesārņojuma aramzemes, lai izvairītos no piespiedu iztikas lauksaimniekiem turpināja augt graudu tirgū.

Citas puses, -graudu biomasas pārveides tehnoloģijas pakāpeniski attīstīta, īpaši lignocelulozes materiālu papildus elektroenerģijas ražošanu no biomasas gāzes izmantošanu un cietās daļiņas, biomasas celulozes etanols un bio-eļļas ražošanai rafinēšana technologyhas sasniegt komercdarbību. Enerģijas ražošanā, veikt useofflexible technologyofnot tikai ar graudiem, bet arī-graudu izejvielām. Tādēļ, thegrain enerģijas combinationstrategy jābūt implementedbased par kombināciju-graudu un graudu, pakāpeniski pārveidot galveno stratēģiju izmantošana zemes kā enerģija, biomasa developnon graudu.


Pēdējos gados manybiomass enerģētikas mašīnas enterprisesarises Ķīnā, kas usewaste salmu, koksnes šķeldu, salmu un citu biomasas materiālu pa dzirnavām, biomasas granulu dzirnavām un sērijas mašīnas un iekārtas, lai ražotu degvielas daļiņas, kas ir plaši usedinpower augi, meanwhileopen pa jaunu taku enerģijas ilgtspējīgai attīstībai. Biomasas tehnikas straujā attīstība ir neizbēgama tendence.