Mājas > Jaunumi > Saturs

Partijas sūtīšanas High-End pulveris sagatavošanas tehnoloģijas un iekārtas var sasniegt citu Extreme

Aug 05, 2016

Kopš tās izveides 1970. gadā Itālija mazāks ir atzīta kā starptautiski augstas kvalitātes pulveris formulējumu uzņēmums, kurā iekļauti uzlaboti pulveris formulējumu metodes attiecas uz pulverveida produktiem pigmenti, piedevām, ķimikālijas un dažādu citu izejvielu. Tās ir vienas skalas vai multi svari partijas sūtīšanas sistēmu, aptverot materiālu sagatavošanas iekārtas, filtrs, sastāvdaļas un iepakošanas konveijera sistēmu.

Vairākus gadus pirms mazāks veicināja veida krāsošanas un apdares sistēmu, ko sauc Dyematic. Tas ir vienkāršākais automātisko sistēmu vidū ir mazāks produktiem.

Sistēma ir sadalīta DYEMATIC automatizācijas svēršana, MGS pārvades un uzglabāšanas sistēmas, DBS un DTS izmantojot par izejvielu krāsošanas šķīdinošs sistēma un krāsošanas iekārtu izplatīšanas sistēmas MONPIPE. DYEMATIC automatizētās sistēmas svēršana un mazāks automatizēto procesu svēršanas ierīces savienot kopā un nodrošināt atbilstošu precīzu krāsvielas.

MGS pārvades un uzglabāšanas sistēmas ir piemērots liela apjoma krāsošanas iekārtas. MGS svēršanas sistēmas ļauj krāsošanas svēršanas un izšķīdinot pilnībā automatizēta darbība, un tas ir iestatīts visiem krāsošanas rūpnīcas vajadzībām no jauna sasniegt pilnībā automatizētas sistēmas elastību.

Caurspīdīgs Šilo dizains, vizuālā materiāla, protams, skaits automātiski noteikt materiālo līmeni un dizains ir diezgan laba.

Automātisko pozicionēšanas ierīces, skenēšanas kodu izmantošanu pneimatisko nogādājot barības veidlapu.

Skrūve režģa svārpsts spouts mehānismu, uzlabotu materiālu griešana, plūsmas kontrole, kuru vērts uzzināt par vienotību.

Grozāms nelielu šelfā materiāls

Ar šīs sistēmas krāsošanas rūpnīcas darbnīcas var sasniegt augsta līmeņa automatizāciju, ja klientu vajadzībām, sistēmai ir nepieciešama tikai pievienot automātisko svēršanas sistēmu, to viegli varētu papildināt un pilnīgi automātiska augstākā līmeņa operētājsistēmas.