Mājas > Jaunumi > Saturs

Pamatojoties uz vietējiem, globāliem pakalpojumiem - FDSP parādās (VIV Ķīna 2018)

Sep 20, 2018

Trīs dienu 2018. gada Ķīna I nationalensive L ivestock E Xhibition (VIV China 2018) ir lielā mērā noturēta pie N anjing I starptautiskā E xpo C ieiet no plkst .   Šogad Ķīnā notiek izstādes 18. gadadiena . Izstādes kopējā platība ir 40 000 kvadrātmetri. Vairāk nekā 500 Ķīnas un ārvalstu barības un selekcijas iekārtu uzņēmumu no 23 valstīm ir piedalījušies izstādē un pulcē globālās cūku, mājputnu, piena un ūdens ķēdes no barības līdz pārtikai . Tas ir pakāpeniski kļuvis par starptautisku, profesionālu un uz tirdzniecību orientētu zīmolu izstādi ar modernu augstas klases starptautisko lopkopību.

VIV-1.jpg

Jiangsu L iangyou Z hengda C o., L td . (FDSP), kas ir viens no augošajiem valsts augsto tehnoloģiju uzņēmumiem un pirmais biržas sarakstā iekļauto uzņēmumu partijas Ķīnas barības mašīnu nozarē, parādījās izstādes vietā ar ļoti konkurētspējīgām tehnoloģijām. un produkti, kas bija diezgan populāri.Šajā izstādē, Chen Z hiliang, J iangsu L iangyou Z hengda C o., L td .   vadīja attiecīgo personu no vietējās uzņēmējdarbības nodaļas, starptautiskās uzņēmējdarbības nodaļas, zinātniskās pētniecības centra, inženiertehniskā centra un kvalitātes kontroles nodaļas, lai apmeklētu izstāžu vietu, piedāvājot visaptverošus L iangyou mašīnu risinājumus un inženierzinātnes nozares pārstāvjiem no visas pasaules.

VIV-2.jpg

Izstādes vietā FDSP ir iecienījuši klienti gan mājās, gan ārzemēs, un L iyang City B usiness B ureau galvenie līderi apmeklēja arī personīgi un uzzināja par uzņēmumu un ar to saistīto izstādes informāciju . Es papildus barības mašīnām un inženierzinātnēm, Liangyou biomasas mašīnām un inženierzinātnēm , mēslojuma mašīnām un inženierzinātnēm, barības izejvielu fermentācijas inženierija izraisīja lielu iekšzemes un ārvalstu klientu bažas . Konsultācijas klienti ir bezgalīgas plūsmas, tostarp klienti no Irānas, Krievijas, Ēģiptes, Mongolijas, Šrilankas,   Vjetnama, Taizeme, Dienvidkoreja,   Peru, Saūda Arābija un citi ārzemju klienti , kas ir apmeklējuma vieta, liecina, ka viņš ir ieradies   liela interese par barības mašīnu un inženierzinātnēm, biomasas mašīnām un inženierzinātnēm, mēslojuma mašīnām un inženierzinātnēm, silo mašīnām un inženierzinātnēm , arī ar tehniskā direktora konsultācijām .   Daži klienti pieprasa d apmeklēt L iangyou C uzņēmumu un Liangyou klientu vietni .   Ēģiptes un Indijas klienti aicina d   Liangyou apmeklēt klientu vietni un apspriest projekta detaļas un sadarbības plānus.   Ir vairāki projekti ar sadarbības mērķi.   Apmeklējot un salīdzinot izstādes dalībniekus, Krievijas klienti cer parakstīt aģentūru sadarbības līgumu ar L iangyou par barības mašīnām un uzglabāšanas inženieriju, kā arī kopīgi izpētīt Krievijas tirgu.

FDSP paldies jaunajiem un vecajiem klientiem nepārtrauktu atbalstu, tas ir atkarīgs arī no Liangyou   darbības princips " S incerity trust , Q uality win" un pakalpojuma ideja " Klients kā centrs", kas veic smalkus produktus, izcilu servisu, realizē ilgtspējīgu attīstību   jēdziens " C reating value for customers" . Liangyou vienmēr un pastāvīgi uzlabos s un veicina produktu , tehnoloģiju un zīmola vērtību, kā arī nodrošina augstākas kvalitātes produktus kā savu misiju, serv e visā pasaulē.   klientiem   veidot daudzveidīgu , vienas pieturas un augstas kvalitātes projektu.