Mājas > Jaunumi > Saturs

Atikokan Cerības granulu rūpnīca Atrod vairāk klientu

Feb 24, 2017

Thunder Bay - amerikāņu uzņēmums, kas veic darbību, koka granulu rūpnīca , kas Atikokan ir samazināt ražošanu tur, un apturot darbību līdzīgā rūpnīcā Wawa.

RENTECH Inc otrdien paziņoja, ka Wawa koka granulu rūpnīca tiek idled "sakarā ar iekārtu un darbības jautājumos, kas prasa papildu budžetā neparedzētus kapitāla investīcijas."

Uzņēmums paziņoja, ka, lai gan pēta alternatīvas Wawa iekārtas, tehniskās apkopes darbinieki turpinās to gatava sākt atkal gadījumā, ja tā konstatē, pircējs vai trešās puses investoru.

Kamēr Atikokan augs paliek atvērta, RENTECH paziņoja, ka tā samazina ražošanu, jo tas vairs nav kuģniecības koksnes granulu klientam Apvienotajā Karalistē caur ostu Kvebekā. Tomēr tā turpinās piegādāt granulas ar Ontario Power Generation stacija atrodas tikai ārpus Atikokan. RENTECH ir 10 gadu līgums, piegādāt 45000 tonnu granulu gadā.

QQ 截图 20170224101228.jpg

Atikokan mērs Deniss Brauns teica granulu rūpnīca nodarbina aptuveni 45 cilvēku tieši, un atbalsta no 25 līdz 35 papildu darba vietu novākšanu un transportēšanu ", tāpēc tas ir diezgan svarīgi, lai pilsētu."

"Tieši tagad, nav layoff ir Atikokan. Viņi meklē citu klientu, lai aizstātu granulas, kas bija iet uz to pašu vietu kā Wawa dzirnavām, un, ja viņi atrod citu klientu, tad tas būs labi un varbūt nekas nemainīsies, "Brown teica tbnewswatch.com intervijā trešdien.

Brauns teica, ka viņš cer uz nākotni, jo RENTECH pavadīts daudz naudas izveido Atikokan augu un ir septiņi gadi kreisi uz tās līgumu ar OPG.

Ar presei, RENTECH teica tā "turpinās pētīt alternatīvas pārdošanas papildu granulas no Atikokan objekta, lai palielinātu tās izmantošanu."