Mājas > Jaunumi > Saturs

Aparātu priekšrocības

Aug 04, 2016

Lielākā daļa granulu ražotāji padarīt granulu kvalitātes prioritāti. Arvien vairāk līdzekļus, lai pārbaudītu šo vēlamo kvalitāti ir padarīt savu ceļu uz dzirnavām. Gan nav nekas neparasts, degvielas ražotājiem ir testēšanas iespējas dažiem to degvielas īpašības, ņemot vērā arvien pieaugošo interesi par kļūst kvalificētu saskaņā ar trešās puses akreditācijas programma, ražotājiem attiecina vai atjaunojam lab vietas savās rūpnīcās. Lai gan bieži vien pieticīgi izmēri, iekšējām laboratorijām ir aprīkoti ar dažādas testēšanas rīki nodrošina granulas ne tikai atbilst uzņēmuma un klientu standartiem, bet arī tās noteiktajā kvalitātes sertifikācijas programmas, piemēram, granulu kurināmais institūts standartu programmai, CANplus vai koksnes granulu Eiropas ENplus kritērijs.

Pirms mēs pat sākusi dzirnavām, mēs faktiski uzbūvēta un iestatīt diezgan pilnīgs testēšanas laboratorija tepat rūpnīcā,"saka Darren Winchester, drošības kvalitāti un loģistikas menedžere Indeck Ladysmith LLC. Ladysmith, Wisconsin, 90000 tonnu ietilpību rūpnīcā sāka granulu ražošanas un testēšanas 2009. gadā, kad PFI ir kvalitātes programma bija nav vēl pilnībā izstrādāts. "Līdz mums pievienojies jauns standartu programma, mēs varētu izsūtīt mūsu māsa augu paraugus trešās puses pārbaudi katru 1000 tonnas, kaut arī mums nebija," saka Winchester. "Kas tas ir izdarīts, man man sniedza būtisku korelāciju datu apjomu." Bez datiem, lai dublētu koncentrāta operāciju, viņš piebilst, tas nav ļoti stabila sistēma. "Jūs varat bez testēšanas, bet būtībā tas ir tāpat kā ar apsēju uz," viņš saka.

Luann Lafreniere, New England koksnes granulu kvalitātes vadītājs, saka, kad viņi nolēma pievienoties PFI standartu programmai, viņi izstrādāja kvalitātes vadības sistēma tika ielocītām visam uzņēmumam. Tagad, pat, ja daži testēšana tika veikta pirms PFI kvalifikācija, visas četras (noguldījumu, Schuyler, Jaffrey un Allegheny) augiem attīstījušies laboratorijās ar pašu testēšanas iekārtu un visaptverošu datu uzskaites sistēmu. "Mēs bijām testēšanas pirms, bet mums nav vāca datus salīdzināt mēnesi, sezonas uz sezonu, lai redzētu, kur ir mūsu šūpoles," viņa saka.