Mājas > Jaunumi > Saturs

Dzīvnieku barības mašīnas ar viszemāko cenu

Nov 21, 2016

EfficientFeed Mixeris, galvenais, lai laba barības ražošanu.

Plūsmu netiks līdzsvarota formulējumu, tas ir paredzēts, ja vien to pienācīgi sajauktos. Sausu maisītāji ir mehāniski, lai sasniegtu šo un tiem ir divi galvenie veidi - maisītāji vertikālā un horizontālā maisītāji.

Vertikālā maisītājs veido vienu vai vairākus vertikālo skrūves, kas pacelt sastāvdaļas maisītāju augšu tur, kur tās iekrīt ar pašteci, uz leju, sajauc un atkal pacelta.

Vertikālā maisītāji ir visbiežāk sastopamais tips atrodams mazs lopbarības dzirnavām. Tomēr, verticalFeed, Mixertype ir mazāk piemēroti, lai arī akvakultūras, mājputnu un zivju plūsmas par horizontālo tips, kas ir daudz efektīvāks sajaukšanai šķidrumu nelielos daudzumos vai sajaukšanas sastāvdaļas ar dažādu daļiņu izmēri.

HorizontalFeed Mixersconsist virkni airi vai metāla lentes asmeņi uzstādīts uz horizontālo rotora ietvaros pusapaļas sile. Asmeņi pārvietot materiālus no viena gala maisītājs uz otru, akrobātika, tā kā tas iet. Parasti šie maisītāji izvades jaukts izstrādājums no apakšas, izmantojot pašu maisītājs asmens darbību. Skatīt iepriekš iekšpusē viedokli, gan bradāt maisītāju, un lentes maisītājs.

Cita tipa maisītājs, kas ir līdzīgi kā horizontāla veida darbībā, ir trauku formas vai plakandibena konteiners, kurā virkni airi ir uzstādīti uz vārpstas darbina motoru, kas uzstādīts virs vai zem maisītājs. Šāda tipa maisītājs ir tādas pašas priekšrocības pār vertikāla tipa maisītājs kā horizontāla maisītāji, kas minēts iepriekš. Turklāt tas ir lēts, un tādēļ bieži izmanto saimniecībās, jo īpaši attiecībā uz Dienvidaustrumāzijas un Dienvidāzijā. To var izmantot arī mitrās plūsmas sajaukšanai.

Maisītāji

Vertikālā maisītāji ir nepiemērotas slapjo sastāvdaļu sajaukšanai. Horizontālās darbības maisītāji, kas ir vairāk piemērotas, bet sakarā ar to kompleksa būvniecība, bieži vien ir grūti pilnīgi iztīrīt. Ir arī tendence ievērot asmeņi un uzkrāt vienā galā maisītājs lipīgi materiāli. Vienkārša bļoda vai riņķveida pultis, attēlotie iepriekš, ir vispiemērotākās veidi jaukšanai, slapjo sastāvdaļu vai mitrās un sausās materiālu maisījumus. Tās var izmantot arī sajaucot sausās sastāvdaļas. Šāda tipa maisītājs ir pieejami piemēroti sajaucot pāris kilogramiem vai nodarbojas ar vairākas tonnas sastāvdaļu izmēri. Lielākiem tipi izvades jaukts izstrādājums no apakšas.