Mājas > Jaunumi > Saturs

Maisītāju kopējo kļūdu analīze un novēršana

Jul 11, 2019

Maisītājam ir svarīga loma lopbarības ražošanā. Var teikt, ka neatkarīgi no tā, cik moderna ir šī tehnoloģija, bez maisītāja sajaukšanas sistēma kļūs bezjēdzīga. Tāpēc maisītāja kvalitāte ir tieši saistīta ar lopbarības dzirnavu izdzīvošanu.

Tātad, kādi ir faktori, kas nosaka maisījuma kvalitāti? Tas galvenokārt ir sajaukšanas vienmērīgums, tāpēc kādi faktori ietekmē sajaukšanas vienveidību? Viens no tiem ir maisītāja struktūra; Otrkārt, noplūde; Trīs ir sajaukšanas laiks; Ceturtais, atlikušais; Piecas ir izejvielu sastāvdaļas.

1. Maisītāja noplūde

Tā kā sajaukšanas mašīna ir iekārta materiālu, kas precīzi sagatavoti, sajaucot svarus, noslēgšanai un sajaukšanai. Tāpēc noplūde maisījumā tieši samazinās sajaukšanas vienmērīgumu un mainīs barības formulu, tāpēc noplūdes problēma ir maisītāja ienaidnieks. Tomēr, ņemot vērā biežo maisītāja atvēršanu un aizvēršanu, kā arī materiālu smalkumu, maisītāja noplūde bieži notika barības dzirnavās.

Tātad, kādi ir sajaukšanas mašīnas noplūdes cēloņi? Lai atrisinātu šo problēmu, mums vispirms vajadzētu saprast izplūdes durvju struktūru.

Kad maisītāja durvis ir aizvērtas, blīvējuma sloksnei jābūt cieši ap izplūdes durvīm. Izplūdes durvju atvēršanu un aizvēršanu galvenokārt veic cilindrs caur savienojuma mehānismu (dažreiz klienti pielāgo elektrisko stieni). Balona spiedienam jābūt pietiekami lielam, pretējā gadījumā izplūdes durvis nevar sasniegt blīvējuma efektu, kā rezultātā rodas noplūde.

Maisītāja noplūdi parasti izraisa šādi faktori:

360截图20190711153945445.jpg

2. Sajaukšanas laiks

Sajaukšanas laiku galvenokārt nosaka ražotājs pēc dažādiem materiāliem, un uzņēmuma izstrādājumu rokasgrāmatā norādītais laiks ir tikai atsauces laiks.

3. Maisītāja atlikumi

Maisīšanas mašīnas atlikums attiecas uz atlikumu iekšējo daļu ķermenī pēc sajaukšanas mašīnas izlādes, šo materiāla daļu galvenokārt nosaka rotora un mašīnas spraugas klīrenss un izplūdes durvju izmērs, kas galvenokārt tiek ņemts vērā ražošanas kvalitātē . Apkope ir grūtāka. Būtu prātīgs lēmums izvēlēties FDSP augstas kvalitātes maisītāju.

3.jpg

 

4. Maisītāja apkope

4.1. Izplūdes durvju mehānismam jābūt elastīgam kustībā, un aprīkojuma putekļu uzkrāšanos bieži noņem.

4.2 Katra gultņa smērviela regulāri jāmaina un jāizmanto nātrija bāzes smērviela.

4.3. Transmisijas ķēdi notīra ar 30 # mehānisku eļļu, un ķēde regulāri jātīra.

4.4. Nātrija bāzes smērviela ir ievadīta cikloīdā zobratu reduktorā, kad to atstāj no rūpnīcas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lietojot, nav jāpievieno mehāniskā eļļa, un smērviela ir jānomaina pēc 1000 darba stundām.

4.5 Eļļas miglošanas līdzeklis pie pneimatiskajām savienojošajām detaļām jāpievieno savlaicīgi. Eļļas miglošanas līdzeklim vajadzētu būt šujmašīnu eļļai vai transformatora eļļai, un ūdens savākšanas kausam vajadzētu bieži iztukšot.

4.6. Bieži pārbaudiet, vai izplūdes durvīs nav noplūdes.

4.7. Ja maisītājā ir svešķermeņi, maisītājs nekavējoties jāatslēdz tīrīšanai.