Mājas > Jaunumi > Saturs

Ir jauns Amul Feed Mill inaugurēts, prezidents uzteica

Mar 16, 2016

Pranab Mukherjee, Indijas prezidents ir veicis inaugurācijas lopu barības augu Kaira rajona kooperatīvā piena Producersand # 39; Union Ltd (Amul piena). Inaugurācijas laikā prezidents Pranab Mukherjee paziņoja, ka kooperatīvs un #39; Amul modeland #39; varētu izmantot, lai palīdzētu risināt jautājumus, Indijas lauksaimnieki citās jomās valstī.

andquot; Amul kooperatīvā kustība ir bijusi ārkārtīgi veiksmīga, izraisot sociāli ekonomisko revolūciju Indijā lauku. Amul patiešām Indijā lepnums un tagad ir atbildīga par pašreizējās paaudzes lauksaimnieks līderi, speciālisti un ieinteresēto pušu paplašinātu Amul kustība, kas dotu labumu lauksaimniekiem visā tauta, andquot; Prezidents teica savā atklāšanas runā pie jauna veidot barības augu, kura izveidota ar ieguldījumu no r. 200 crore.

p

andquot; Pēc Amul modelis varētu palīdzēt risināt problēmas lauksaimniecības apgabalos, kuriem saskaras mūsu lauksaimnieku kopienai, andquot; viņš teica, risinot vākšana par lauksaimnieka vīrieši un sievietes no visā reģionā.

andquot; Piensaimniekiem panākumi var būt saistīta arī ar faktu, ka visu vērtību ķēdi no piena ražošanas, mārketinga īpašumā un kontrolē lauksaimnieki lauksaimniekam piederošu institūciju. Šis modelis būtu atdarināt citus lauksaimniecības-nozarēs, kā arī andquot; viņš piebilda.

Ziņošanas Amul modeļa panākumus, prezidents vēl uztur Amul kļuvusi lielākais šķidro piena zīmols Āzijā un lielākais pārtikas markas Indijā. andquot; Amul modelis ir izveidots rūpija miljardu vērts zīmols vienlaikus aptverot nabadzīgāko nabadzīgajiem zemniekiem, andquot; viņš teica pēc inaugurācijas Amuland #39; s jaunāko lopu barības pieņemšanas mehānismu.

Jaudas, lai saražotu 1000 tonnas barības dienā paplašināms līdz 2000 tpd augs. Greenfield augu ir izplatījies vairāk nekā 24 hektāru ar apbūvētā platība 47.000 kvadrātmetri.

Ir izveidots un konstruēts tā, Amul Dairy sadarbībā ar pilnībā automatizēta iekārtaAndritz plūsmas andamp; Biodegvielu, Dānijas un izpilda Andritz tehnoloģijas, Chennai.

andquot; Jaunākās iekārtas ir izveidojusi ar ieguldījumu no r. 200 crore. Kopējais barības, padarot jaudu zem Amul šobrīd 8000 tonnu dienā izplatījās 15 augi. Tur būs papildus vēl 1500 tpd jaudas, nākamo divu gadu laikā, andquot; R S Sodhi rīkotājdirektors, Gujarat kooperatīvs piena tirdzniecības Federācijas Ltd (GCMMF) pēc atklāšanas funkciju teica.

Augs kopā 16 tvertnēs, 40 tonnu ietilpību starpuzglabāšanas gatavās produkcijas. Iekārta bija vienota Pellet Mill ražot 50 tonnas barības stundā ar tehnoloģijām, piemēram, automātisko eļļošanu un vibrācijas pārraudzības sistēmas, Indijas barības augu pirmo reizi.

Saskaņā ar Amul, vairākas tehnoloģijas jaunāko lopu barības augu tika ieviesti pirmo reizi valstī.

GCMMF ir 12 lopu barības augi Gujarat kombinētās ražošanas jaudu vairāk nekā 7000 tonnu diennaktī. Lai veicinātu efektīvu piena ražošanai nepieciešamo uztura, Amul nodrošina barību piena ražotājiem.

Tikmēr tā arī plāno izveidot trīs jaunas lopu barības augi, Gujarat, R S Sodhi, rīkotājdirektors Amul teica. andquot; Mēs plānojam setup trīs jaunu lopu barības augu pie Amreli, Bhavnagar un Valsad rajona nākamajos divos gados, andquot; viņš piebilda.