Mājas > Jaunumi > Saturs

Amec Foster Wheeler drošina somu biomasas augu Deal

Mar 25, 2016

Amec Foster Wheeler ir piešķirtas līguma slēgšanas tiesības sniegt biomasas putekļu sadedzināšanas iekārta somu komunālo pakalpojumu uzņēmuma Seinajoen Energia Oy.

Augu, darbosies kā back-up maksimuma slodzes rajona apkures iekārtas un palielināt jaudu 120 MWth.

Smagās dīzeļdegvielas sadedzināšanas tiks aizstāts ar biomasas bāzes degvielas, tajā skaitā koksnes granulas, briketes, mizas un mežu koksnes atlieku granulas, kaltētas meža atlikumi, agrofuel granulas, kūdras granulas un ogļu rezerves kurināmo.

Uzstādīšanas darbi sāksies pavasara 2016 un augu tiks nodota uz Seinäjoen Energia Oy komerciālai ekspluatācijai decembrī 2016.

Iekārta tiks izstrādātas jaunas vides atļauju emisijas prasībām.

AFW ir darba joma ir iekļauta piegāde jaunu 90 MW biomasas granulu putekļu katlu ar palīgaprīkojuma, izmaiņām esošā naftas apkures katla 30 MWth kokskaidu granulu apdedzinot, uzglabāšanas tvertnēs un šķirošanas iekārtu biomasas degvielu, dūmgāzu attīrīšanas sistēmas, kaudze, katlu māja, elektrifikācijas, instrumentācija un automatizācijas modifikācijas uzstādītas un pasūtīja.
Martti Haapamäki Seinäjoen Energia, izpilddirektors, sacīja: "šīs investīcijas ievērojami pieaug atjaunojamo degvielu Seinäjoen Energia siltuma ražošanas īpatsvars.

"Iespēju pielāgoties mainīgajiem apstākļiem nākotnē bija ļoti appreciated izlemšanas. Plašs degvielas aploksnes augu dizains, kam bija īpaši svarīgi, lai mums."