Mājas > Jaunumi > Saturs

Zivju pelējuma rūpniecības ziņojums norāda industriālo prognozi

Jan 26, 2018

Šajā ziņojumā ir norādīts lucernas zaru granulu tirgus lielums laikposmam no 2012. līdz 2017. gadam un tā paša gada prognoze līdz 2022. gadam. Tas arī izceļ tirgus līderi, ierobežojumus, izaugsmes rādītājus, izaicinājumus un citus svarīgākos aspektus attiecībā uz Alfalfa Hay Granulu tirgus.


Alfalfa Hay Pellets tirgus seko galvenajiem tirgus notikumiem, tostarp produktu izlaišanai, tehnoloģiju attīstībai, apvienošanai un pārņemšanai, kā arī novatoriskām uzņēmējdarbības stratēģijām, ko izvēlas galvenie tirgus dalībnieki. Līdztekus stratēģiskajam galveno mikro tirgu analīzē ziņojumā uzmanība tiek pievērsta arī nozarei raksturīgajiem virzītājiem, ierobežojumiem, iespējām un izaicinājumiem lucernas zaru granulu tirgū.


Šis ziņojums pievēršas galvenajiem pasaules tirgus ražotājiem, kas aptver Anderson Hay, ACX Global, Bailey Farms, Aldahra Fagavi, Grupo Oss, Gruppo Carli, Border Valley Trading, Barr-Ag, Alfa Tec, Standlee Hay, Sacate Pellet Mills, Oxbow Animal Health, M & C Hay, Accomazzo, Huishan dienasgrāmata, Qiushi Grass Industry.


Alfalfa Hay Pellets Industry pasaules tirgus konkurētspēju nosaka, novērtējot dažādos tirgus dalībniekus, ražošanas jaudu, lucernas heļu pellets tirgus ražošanas ķēdi un ienākumus, ko katrs lucernas zaru graudu tirgus ražotājs ir ieguvis visā pasaulē.


Balstoties uz produktu, šis pārskats parāda katra veida produkciju, ieņēmumus, cenu, tirgus daļu un pieauguma tempus, galvenokārt sadalot Pirmā pakāpē, Otrajā pakāpē, Cits.


Piemērojot, tirgu var sadalīt piena govju barībā, liellopu gaļas un aitu barībā, cūku barībā, mājputnu gaļā, citur.


Reģionu ziņojums aptver Ziemeļameriku, Ķīnu, Eiropu, Dienvidaustrumu Āziju, Japānu, Indiju.