Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP gaisa žāvētājs pārdošanai

Jul 26, 2017

Gaisa žāvētājs ir sava veida lielas jaudas žāvēšanas aprīkojums ar pievilcīgu teoriju. Karstā gaisa strauja pārvietošana ar mitru materiālu, kas tiek suspendēts karstā gaisā, lai uzlabotu žāvēšanas procesu un efektivitātes pārraidi. Pēc žāvēšanas ar gaisu gandrīz visu neiekļauto ūdeni noņem. Apstrādāta materiāla pasliktināšanās nav, un jauda ir daudz augstāka par parasto žāvētāju. Īsā laikā klienti var gūt lielāku peļņu.


Raksturojums: 1.jpg

1. Nelielas investīcijas, zems enerģijas patēriņš, mazāk cilvēkresursu vai rūpnīcu zonas, kā arī plaša piemērošanas joma. Ideāla mūsdienīga tehnika.

2. Pulverveida materiāla mitruma sajaukšana farmācijas, ķīmiskās rūpniecības, pārtikas, celtniecības, plastmasas uc rūpniecībā, piemēram, ciete, zivju milti, sāls, vinasse, barība, glutēna, plastmasas sveķi, minerālūdens pulveris, ogļu putekļi, mukohlorskābe, A · S · C benzoskābe, 2 · 3 · skābe, polivinilhlorīda etiķskābe, polipropilēns, nātrija sulfāts, nātrija pirosulfīts utt.Darba teorija:

Gaisa žāvētājs var ātri no viegli attīrītām granulām un pulvera mitruma (galvenokārt attiecas uz virsmas mitrumu). Materiāli īslaicīgi paliek žāvētājā, kas vislabāk kontrolē produkta kvalitāti. Mūsu kompānija pievieno komplekta pastiprinātāju, kura pagriešanās ātrumu var bezgalīgi kontrolēt līdz normālam žāvētājam. Mitrie materiāli iet caur skrūvju konveijeru, nonāk pastiprinātājā un pēc tam pilnīgi sajauc ar karstu gaisu. Sasmalcināti un stumti ar ātri rotējošiem āmuriem, materiāli vēršas pie smalkām daļiņām. Tad smalkās daļiņas tiek žāvētas un pārvietojas uz izeju. Visbeidzot, daļiņas nokļūst žāvēšanas caurulī, lai vēlāk žūstot ar vēja iedarbību. Par mitrām un smagām daļiņām nevar ietekmēt vējš, kas to sasmalcina, žāvē, līdz nonāk caurulē. Pabeigtie produkti tiek izvadīti no ciklona separatora, savukārt nelielu daļu peldoša pulvera pārstrādā ciklona separators vai maisu tipa putekļu savācējs.