Mājas > Jaunumi > Saturs

Brīnišķīgs sākums-Dienvidāfrika un Mjanma pasūtījumus veiksmīgi piegādātas

Mar 06, 2018

2018. gada sākumā mēs veikt jaunus līgumus ar Ēģipti un Indonēzijā, utt. Tas ir brīnišķīgs sākums. Tajā pašā laikā mēs apdare Dienvidāfrikas un Mjanma pasūtījuma piegādes. Sagatavošanās darbiem būs mūsu Indonēzija un Ēģipti ordenim. Visi šie padarīt labs sākums FDSP jaunu mērķi šajā gadā.

 

Ēģipte secība ietver: viena skala gredzenu nomirst, veltņi, un motori, u.c., SZLH420skrošu dzirnavas.

Pasūtījuma. Indonēzijas ietver: galvenās iekārtas lopbarības mašīnu, tāpat kā SZLH420ddc + b2 garneļu koncentrātu mill, SWFL110 smalcinātāju, SKLN6 dzesētājs, SSLG20 x140 trīskāršu rullīšu crumbler un SFJH110x2C rotācijas screener utt.

Visu gadu darba atkarīgs labs sākums pavasarī. Mēs cītīgi strādāsim. Sākumā Ķīnas Jaunais gads, personāls ir aizņemti ar pasūtījumiem. Ražošanas centra darbinieki ir enerģiska un viss personāls ir pilns enerģijas, strādīga, atbildīgs, un pievērst uzmanību detaļām un kvalitāti, kas liecina, padziļinot jaunu FDSP seju.

 

Februāris 27th, gatavo Mjanmas pasūtījuma piegāde, ietver 30tph SZLH768b2 skrošu dzirnavas, kondicionieris, elektriskās vadības skapī utt.

 

2. martā, mēs beidzis Dienvidāfrika pasūtījuma piegāde, ietver viena kopa SNLH2.5 dzesētājs, 1 komplektsCiklons, SFJH80 * 2C rotācijas screener, JFZ9 slūžām, 4 72NO.5A ventilatoru.

发货图.png

Tomēr kā minēts, priekšsēdētājs Xi, "mums nevar būt augstprātīgi sakarā ar uzvaru, sasniegumu dēļ nevar būt atslābums un nevar tikt atpakaļ, jo grūti". FDSP dos jaunu sasniegumu kā Jaungada pagrabā un mēģināt darīt "5 topi": nedrīkst darīt kvalitāti augšā, virs tehnoloģija ir jādara, ir jādara top produkta, jāveic inženiertehniskā augšpusē , un ir jādara dienesta sākumu.