Mājas > Jaunumi > Saturs

Labs sākums 2019. gadā FDSP parakstīja līgumu par Ēģiptes 50 tfm putnu barības ražotni

Feb 21, 2019


Nesen FDSP veiksmīgi noslēdza līgumu ar Ēģiptes klientu par 50tph mājputnu barības ražotni un rezerves daļām, lai izveidotu FDSP sasniegumu 2019. gadā. Jau 2016. gadā FDSP jau ir uzņēmies 20tph barības projekta būvniecību šim klientam un parakstījis partnerību. vienošanās. Šī gada sadarbība liecina par FDSP atpazīstamību.

15506449497307853SeiVizītes laikā FDSP tehniskais inženieris pielāgoja izkārtojumu un caurumu gultni saskaņā ar klienta izejmateriāliem, vietu, jaudu un citām prasībām, realizējot klientam paredzamo vērtību. Klients pauda gandarījumu par FDSP kvalitāti, tehniskajām spējām, apkalpošanu caur mūsu projekta lietas un darbnīcas dienu pārbaudi.Ēģipte ir valsts, kas atrodas uz drošības jostas un ceļa, un tā ir viena no stratēģiskajām valstīm, kas jāizstrādā 2019. gadā. Tā kā Ēģiptē ir vērojama liela lopkopības un lauksaimniecības rūpniecības telpa un īpašās ģeogrāfiskās priekšrocības, tā būs zeme ar daudzām vietām. iespējas. Šī sadarbība iezīmē turpmāku stabilas stratēģiskās partnerības izveidi starp ĀTI un Ēģipti, kā arī nodrošina labu pamatu Ēģiptes tirgus turpmākai attīstībai un Ēģiptes lopkopības ilgtspējīgas, veselīgas un ātras attīstības veicināšanai.


Kā labi zināms uzņēmums Ķīnā barības mašīnu nozarē, FDSP turpinās veicināt starptautisko stratēģiju un galveno kontu stratēģiju. Tajā pašā laikā mēs sekosim nacionālajam solim uz jostas un ceļa, FDSP produktu, FDSP tehnoloģiju un FDSP draudzību Ēģiptes tirgū, uzlabojot Ēģiptes iedzīvotāju dzīves līmeni un veicinot lopkopības attīstību Ēģiptē. Ievērojot konsultāciju, kopīga ieguldījuma, dalīšanas un abpusēji izdevīgas idejas koncepciju, FDSP sagaida, ka ar Tuvajiem Austrumiem un Āfriku attīstīsies un sadarbosies plašākā mērogā, augstākā līmenī un dziļākā līmenī.