Mājas > Jaunumi > Saturs

Lipas tvertne mēģina izvēlēties galvanizētu plāksni

Jun 12, 2017

Lipas tvertne mēģina izvēlēties galvanizētu plāksni


Izvēlieties galvanizētu plāksni, kas var efektīvi novērst akmeņogļu sienu koroziju. Citām silos esošās iekšējās sienas daļām, piemēram, stingrumam, ir jānotīra krāsa pret koroziju un regulāra pārbaude.


Akmeņogļu automātiskās sadegšanas problēma


Sakarā ar ogļu īpašo raksturu tā ir ļoti pakļauta pašaizdegšanās procesam, lai novērstu šādus pasākumus.


Izolācijas FDSP pievienošana ārpus silosu sienas. Ziemeļu Ķīnā ziema ir ļoti auksta, izolācijas slānis no silo sienas var novērst ogļu sasalšanu un aglomerāciju. Arī tas var novērst tērauda tvertnes dienvidu reģionā, jo augstās temperatūras dēļ no tvertnes iztecēja akmeņogles, kas pārāk strauji uzsildīja tvertni, kas izraisīja ogļu spontānu sadedzināšanu. Siltumizolācijas materiālos parasti tiek izmantota akmens vate, kas piestiprināta pie krāsainas tērauda plāksnes.

Tērauda tvertnei ir pilnīga ventilācijas sistēma. Lai nepieļautu ogļu spontāno sadedzināšanu, temperatūrai jāsamazina tvertnes iekšpusē, tāpēc ventilācijas sistēmas izveide ir nepieciešams silosu stāvoklis. Tērauda skursteņa apakšpusē ventilators, izmantojot ventilācijas kanālu, ievada ārējo sauss auksto gaisu ventilācijas ģeosintēklu ventilācijas caurulē, izmantojot gāzes nepārtrauktas siltuma apmaiņas difūziju ar akmeņoglēm silos, savlaicīgi izlādē karsto gāzi silos lai sasniegtu mērķi samazināt temperatūru. Lipp Silo jumts viss instalācijas sprādziendrošais vents, FDSP tērauda tvertnes spiediena izmešanas ierīce, var sasniegt zināmu ventilācijas sprādziendrošu efektu.

Izmantojot temperatūras mērīšanas kabeli, lai noteiktu akmeņogļu temperatūru bunkurā. Kad temperatūra sasniedz noteikto vērtību, trauksmes signāls tiek izsūtīts.

Ievadiet inerto gāzi tvertnē, lai nepieļautu ogļu spontānu sadedzināšanu vai putekļu eksploziju.

Izmantojot iepriekšminēto metodi, var efektīvi kontrolēt problēmas, kas var rasties, pārvadājot ogles Lipp Silo, un uzlabot izmantošanas līmeni, ļaujot uzglabāt ogles Lipas silos.