Mājas > Jaunumi > Saturs

5TPH SOY EXTRUDED AUGUMS, EKSPORTĒTS AR BANGLADESH

Aug 09, 2017

Jiangsu Liangyou Zhengda Co., Ltd (FDSP) pabeidza paliktņu iekraušanu 5tph sojas ekstrudētajā rūpnīcā Bangladešas klientam 2008. gada 8. augustā. Šī piegāde ir pilnīgi 15 iepakojumi, ieskaitot dzelzs paliktņus, dzelzs lietas utt., Un tiek iepakotas pilnīgi 3 vienības no 40 štābiem.

 

Šā gada maijā Bangladešas klients ieradās mūsu rūpnīcā, lai apmeklētu mūsu sojas ekstrudēto rūpnīcu, govju barības ražotni, mājputnu barības ražotni , zivju barības ražotni un ekstrudēto akva barības ražotni un nonāca pie mūsu iekšējo klientu rūpnīcu vietnēm, kuras ražo mājputni un lopbarības barība, kopējā ūdens barība un ekstrudēta ūdens barība, lai pārbaudītu mūsu iekārtu darbību. Viņi detalizēti runāja par vairāku veidu shēmām un plūsmu shēmām un parādīja lielas intereses par mūsu produktiem. Viņi noslēdza līgumu ar mums 5 dienu sojas ekstrudētajā rūpnīcā, 15 litru govju barības ražotnē un 10 litru mājputnu barības augu pusmiljonā pēc tam, kad viņi ieradās Bangladešā. Šī piegāde ir paredzēta 5 tonnu sojas ekstrudētajai rūpnīcai.

 

5tph Soy Extruded Plant


Jūnijs un jūlijs ir mūsu eksporta aprīkojuma ražošanas piķis. FDSP kompānija pabeidza Bangladešas klientu pirmo ražošanas uzdevumu pirms laika ar labu kvalitāti un augstu efektivitāti. Otrais ražošanas uzdevums ir grafikā, un klients ir iesniedzis pieteikumu mūsu uzņēmuma vienīgajam pārstāvim Bangladešā pēc tam, kad divas barošanas līnijas ir ražotas, kas lielā mērā parāda klienta pieņēmumu par mūsu uzņēmumu. Pēc tam, kad veiksmīgi darbosies biržas sarakstā iekļautā sabiedrība 2017. gada jūlijā, un, veicinot mūsu zīmolu, mūsu uzņēmums ievērojami sekmēs mūsu projekta lietu celtniecību Bangladešā, pēc iespējas ātrāk mēģinās pabeigt dažu paraugprojektu būvdarbus un padarīt FDSP strauji attīstīties Bangladešas lopbarības tehnikas tirgū!