Mājas > Jaunumi > Saturs

30tph Mājlopu un mājputnu barības ražošanas projekts Mjanmā tika pabeigts un nodots produkcijai

Jun 10, 2018

Nesen Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd. uzņēmās Mjanmā 3 x SZLH508 (30 tonnas stundā) vistas gaļas (broileru / slāņa) barības ražošanas līnijas būvniecība, kas tika veiksmīgi pabeigta un veiksmīgi ražota. Tas ir vēl viens jauns lopbarības projekts, ko Liangyou uzcēla Dienvidaustrumu Āzijā.

Šis barības projekts tika uzstādīts kopš 2007. gada 11. novembra un beigsies 2018. gada 7. jūnijā. Septiņu mēnešu laikā mēs pārvarējām valodas un komunikācijas grūtības, reģionālās atšķirības un projektu koordināciju utt. Ar neatlaidības garu un augsta līmeņa profesionalitāte un atbildība, Liangyou uzstādīšanas komanda saņem klientu komplimentus un uzticību.

缅甸1.jpg

Kā vēl viens atslēgu projekts Liangyou, tas sastāv no divām SZLH508 barības granulu līnijām (ar vienu rezervētu), vienu 5 tonnas sojas pupiņu ekstrakcijas līnijas un premiksu līniju. Barības ražošanas līnijā tas ietver izejvielu saņemšanas un tīrīšanas sekciju, slīpēšanas sekciju, sojas pupiņu ekstrudēšanas sekciju, mikro sastāvdaļu pievienošanas sekciju, partiju un maisīšanas sekciju, granulēšanas procesa sekciju, gatavā produkta iepakojumu un palīgierīci. Labākā tirgus reakcija un visstabilākā granulu dzirnavu modeļa SZLH508 ar divu slāņu žakeņu kondicionētājiem tiek pieņemts, lai atbilstu augstām kvalitātes prasībām barības produktu ražošanā.

Projekts, kas ietver informāciju par kohēziju un darbības sadaļu, atbilst visiem starptautiskajiem standartiem, atbilst abām pusēm , un maksimāli apmierina klientu vajadzības un apmierinātību, ļaujot klientam uztvert Liangyou augsto iekārtu kvalitāti un inženiertehnisko efektivitāti un tehnisko izturību, 2017. gada beigās klients atkal parakstīja SZLH768 granulu barības ražošanas līnijas līgumu ar mums, lai realizētu ražošanas jaudas paaugstināšanu.

Ar savu spēku   Liangyou klienti turpina atbalstīt , mēs uzskatām, ka turpmākajā attīstībā abas puses turpinās padziļināt sadarbību, kopīgi veidot situāciju, kas vislabosies un kopīgi palīdzēs attīstīt Mjanmas barības industriju .