Mājas > Jaunumi > Saturs

3-5tph ekstrudēšana Aqua barības ražošanas līnija Zhenjiang Qinfeng Feed Co, Ltd tika veiksmīgi pabeigta pabeigšana un pieņemšana

Nov 13, 2018

Nesen, Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd. Zhenjiang Qinfeng Feed Co., ltd, kas pabeidza un veica testa darbu, veica 3-5tph ekstrudēšanas ūdens barības ražošanas līnijas projekta būvniecību.

Zhenjiang Qinfeng Feed Co, Ltd atrodas Dantu ekonomiskās attīstības zonā, Zhenjiang pilsēta, estabilished 2007 un galvenais bizness ir barības un barības apstrādi. Tajā ir daudzveidīgi produkti, kurus pārdod daudzās vietējās teritorijās, piemēram, Anhui, Hunan, Hubei uc

Šī ekstrudējošā ūdens barības ražošanas līnija ir veidota kā 3-5T / H izeja un kopējā jauda ir aptuveni 224KW. Tagad šis projekts ir veiksmīgi akceptējis pircēju, dati, piemēram, jauda un enerģijas patēriņš, visi atbilst dizaina prasībām, iekārtu un elektroenerģijas uzstādīšanai, gleznošana tiek novērtēta kā trīs izcils projekts. Daudzi citi klienti arī ierodas uz vietas, lai pārbaudītu, un visi runāja par to.

Iekārta tiek nosūtīta uz vietu no 2018. gada jūlija. Ražošanas līnija ir ņēmusi vērā dažādas ūdens barības, lielas izejmateriālu atšķirības, liels pieprasījums pēc smalcināšanas, slikta materiāla plūsmas spēja, augstā prasība attiecībā uz ūdens barības pārstrādi, tostarp: izejvielu saņemšana, tīrīšana un rupja slīpēšana, pirmreizējā sagatavošana un sajaukšana, slīpēšana, otrā sajaukšana, kondicionēšana un ekstrudēšana, granulēšana un pārklāšana, skrīnings un maisīšanas process. Detaļas var parādīt procesa sadaļas fotoattēlā.

1.1. Izejvielu saņemšana, tīrīšana un rupja malšana

Barības rūpnīcā tiks izmantots pulvera materiāls un granulu materiāls. Pulvera materiāls var nonākt uz priekštīrīšanas līdzekļa, lai noņemtu piemaisījumus, izmetot tvertni un kausu liftu tieši bez rupjas slīpēšanas, pēc tam iegūstot dozēšanas tvertnes, izmantojot magnētisko plāksni, sadalītāju vai skrūvju konveijeri, lai iegūtu pirmo kārtu, bet granulu materiālam būs nepieciešama rupja slīpēšana materiāls nonāks tīrītājā, lai noņemtu dzelzi un piemaisījumus, izkraujot tvertni un kausu liftu, tad dodieties uz iepriekš slīpēšanas tvertni. Pēc rupja maluma, tas tiks iesūknēts dozēšanas tvertnēs, izmantojot kausu pacēlāju un izplatītāju, lai veiktu pirmo partiju. Kā priekšapstrāde mikro pļaušanas procesam akvakultūras ražošanā, rupja malšana galvenokārt ir paredzēta, lai samazinātu materiāla daļiņu atšķirības un variāciju diapazonu, uzlabojot pulverizatora darba stāvokli un darba efektivitāti, lai nodrošinātu produktu kvalitāti.

1.2. Pirmo reizi sagatavošanas un sajaukšanas process

Pirmā partija galvenokārt ir paredzēta masas materiālam, kuram ir liela procentuālā daļa. Šis process tiek izpildīts ar elektrisko dozēšanas skalu, un sērijveida tvertņu arka problēma procesa laikā bija nepieciešama. Pirmā sajaukšana notiks pēc sērijas. Kā pirmapstrāde mikro slīpēšanas procesam, pirmās kārtas dozēšanas un sajaukšanas process galvenokārt ir paredzēts, lai samazinātu materiāla daļiņu diapazonu, uzlabojot pulverizatora darba stāvokli un darba efektivitāti, lai nodrošinātu produktu kvalitāti.

1.3. Slīpēšanas process

Tā kā ūdens dzīvniekam ir zems barības patēriņš, īsas gremošanas trakta un slikta gremošanas spēja, tad, piemēram, ūdens barības smalcināšanas smalkuma prasība ir ļoti augsta. garneļu barībai ir jānokārto 40 metru garš ekrāns, materiāls paliek uz 60 sekunžu ekrāna, tam jābūt mazākam par 5%, tāpēc otrais slīpēšanas process ir nepieciešams. Šajā procesā no pirmās sajaukšanas procesa iegūtais materiāls tiks pacelts uz iepriekš smalcināšanas tvertni, pēc tam nonākot slīpmašīnā. Pēc pabeigšanas materiāls nokļūs rotācijas skenerī, lai dzirnēšanas procesā notīrītu rupjas šķiedras pūku.

1.4 Otrais sajaukšanas process

Pēc otrās dozēšanas visas sastāvdaļas sajaucas. Virs otrā maisītāja ir pievienota manuāla pievienošana mikro piedevu pievienošanai, divas maisītāja pievienošanas sistēmas tiek izmantotas eļļas un ūdens pievienošanai. Otrās sajaukšanas laikā materiāls ir jāsamaisa vienmērīgi un variācijas koeficients CV ir mazāks par 5%. Pēc pulverizēšanas un otrās partijas sagatavošanas un sajaukšanas nāk ekstrūzijas process.

1.5 Kondicionēšanas un ekstrudēšanas process

Ekstrudēšanas procesā materiālam ir nepieciešams pagatavot augstā temperatūrā, augstā mitruma un augsta spiediena stāvoklī, materiāla fizikāli ķīmiskajai īpašībai ir lielas izmaiņas (galvenokārt cietes līmēšana, proteīnu denaturācija), spiediens nokrīt, kad otrais ekstrudēts no pelējuma , mitrums barībā mainās no šķidruma uz gāzveida stāvokli un izdalās no barības, kas izraisa paplašināšanos, lai kļūtu par ekstrudēšanas barību. Šāda veida barības priekšrocība ir granulu padeve - laba garša, izvairīšanās no šķirošanas, viegli transportējama, un tai ir arī unikāla priekšrocība - augsta cietes ielīmēšanas pakāpe, olbaltumvielas ir vieglāk sagremot, lai samazinātu barības izšķērdēšanu, uzlabotu barības izmantošana, laba peldamība, lai pārbaudītu zivju uzņemšanu, kas varētu kontrolēt ūdens piesārņojumu.

1.6 Pārklāšanas, žāvēšanas un dzesēšanas process

Materiāls kļūs slapjš un mīksts granulas (mitrums ir 25% ~ 30%) pēc ekstrudēšanas, tāpēc tiek ieteikts, ka pneimatiskie pārvadājumi tiek izmantoti granulu nosūtīšanai uz žāvētāju, lai samazinātu tā sadalīšanos, mitrums ir jāsamazina līdz aptuveni 13%. Barība nonāk pārklājuma sistēmā pēc žāvētāja, ārējā pārklājuma apstrāde, izmantojot eļļu, vitamīnu, garšvielas, var ne tikai apmierināt zivju vajadzību pēc enerģijas, samazinot termosensitīvo vielu zudumu procesa laikā, bet arī uzlabot garšas sajūtu, samazinot pulvera saturu . Pēc pārklāšanas nepieciešams dzesēšanas process.

1.7 Skrīninga un maisīšanas process

Pēc atdzesēšanas materiāls tiks pārbaudīts. materiāls iet caur apakšējo ekrānu, parasti ir smalka pulvera barība, kurai ir jāatgriežas pie iepriekšējas presēšanas tvertnes atkārtotai ražošanai, materiāls paliek uz apakšējā ekrāna, ir galaprodukti, kas var nonākt gatavā produkta tvertnē svēršanai un iepakošanai.

Līdz šim ir veiksmīgi pabeigta 3-5tph ekstrudēšanas ūdens barības ražošanas līnija Zhenjiang Qinfeng Feed Co, ltd, visa līnija ar saprātīgu dizainu un kompaktu struktūru, darbojas stabili un augstu efektivitāti, vienreiz pieņemot pieņemšanu. Mēs esam pateicīgi par klientu uzticību un atbalstu. FDSP ievēros pamatvērtības jēdzienu „Godīgums uzvar uzticība, kvalitāte uzvar uzvara”, piedāvā konkurētspējīgu pakalpojumu un produktu, lai padarītu mūsu klientu uzvaru sākuma līnijā.