Mājas > Jaunumi > Saturs

2016 lauksaimnieki vēlas mācīt, kā samazināt izmaksas Feed

Feb 15, 2017

Tagad attīstību akvakultūras nozarē pieaug ātrāk, daudzi uzņēmumi, privātpersonas ir mīksts vietas ar audzēšanu, taču daudzi cilvēki domā par to, kā samazināt barības izmaksas, lai apmierinātu dažādu dzīvnieku un putnu, lai dzīvnieki ir vairāk varētu sagremot. Tagad salmu bioķīmisko olbaltumvielas padeves tehnoloģija ir raža salmu cauri saspiešanas, raudzēšanas, granulēti un citiem tehniskajiem pasākumiem, lignīnu tiek mīkstināts, kopproteīna, kopšķiedrai Koptauki un citu degradācija stājas mājputnu viegli sagremot un absorbēt materiālu, ja atkal un citas izejvielas iejauc pilnu cenu par dzīvnieku barības granulu padeves mašīna saspiež barības bagātinātas barības daļiņas, kas var veikt mājputnu barības uzņemšana palielinājās, aug ātrāk. pārtikas izmaksas (ekvivalents 270 kg pārtikas barības par tonnu salmu barību) samazināšana ietaupa barības izmaksas un palielina ienākumus lauksaimniekiem.


Dzīvoklis die sērijas granulu padeves mašīna no starptautiskā augsto līmeni elektropārvades sakabes un motora savienojumu, kompaktu, zemu trokšņa līmeni, zemu neveiksmes, nepārtraukta ražošana nav karšu mašīna, galvenie komponenti piespiedējveltņa, granulu padeves mašīna darbs ir sajaukti pulverveida barība ir ievietotas piltuvē, kam granulas tiek tieši nospiests, izejviela tiek žāvēti un žāvēti bez žāvēšanas, vai granulas ir grūti un gludas, molding koeficients ir 85%, cietes klīsterizētas proteīns koagulācija denaturāciju, uzlabo uztura vērtība un gremošanu un absorbcijas spēja, nodrošina barības kvalitāti un var būt ilgtermiņa uzglabāšanu. Dzīvoklis die sērijas granulu padeves mašīna apstrādes cūku, liellopu, aitas, vistas, truši, zivju un citu mājlopu un mājputnu ūdens barības daļiņas, ir iekšzemes uzlabotas sausā no barības pārstrādes iekārtas.


Un tagad raža salmu granulu mašīna ir arī augstāks, šajā procesā apspiestu salmu temperatūru līdz 70 ℃ ~ 80 ℃, var nogalināt dažādas parazitāras olām un citiem patogēniem mikroorganismiem, samazināt dažādas parazitāro slimību un gremošanas trakta sistēmas slimības , kā arī bioloģiskā ārstēšana labs uzturs, gremošanas un uzsūkšanās ātrumu, un barības tekstūras cieto, saskaņā ar cūkām, liellopiem, aitām grauž bioloģiskās īpašības, uzlabo garšas īpašības barības, viegli ēst. Un granulēto barību mašīna apspiest salmi barības daļiņas aukslēju ir labs.