Mājas > Jaunumi > Saturs

200t-5000t bumbieru tērauda silo ar žāvēšanas iekārtām

Dec 05, 2017

Pieaugot uzglabāšanas nozares attīstībai, lietotājs pievērš lielāku uzmanību uzglabāšanas tvertņu stabilitātei un drošībai, profesionāla uzstādīšanas komanda un dizaina komanda padarīs mūsu silo izcilu pulvera uzglabāšanas nozares industrijā. Neatkarīgi no tā, vai akmeņogļu glabāšanas konteinerā ir liels diametrs vai mazs diametrs, mēs piedāvājam vislabāko uzglabāšanas risinājumu ierobežotā laikā, lai apmierinātu klientu prasības. Ar mūsu plašajām ražošanas iespējām, pieredzējušām projektu vadības komandām, labu uzstādīšanas pieredzi, Bidragon parasti var piedāvāt uzbūvētu silo ar ierobežotu laiku.


Spirālveida tērauda tvertnes īpašības:

1. Augsta izturība: glabāšanas tvertnes sienu pastiprina vertikālais stingrums un aizdedzina ar skrūvju staru. Tai ir liela izturība un laba izturība pret vēju, zemestrīci un sniegu.

2. Laba blīvēšanas funkcija: piecu slāņu spirālveida tērauda plākšņu presēšana un šuvināšana nodrošina hermētiskumu, tādēļ mūsu graudu uzglabāšanas tvertne var tikt izmantota, lai uzglabātu celtniecības materiālus, piemēram, cementu, ģipsi, pelnu un izdedžus, kā arī šķidrumus.

3. Mazu platību izmantošana: mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas tvertni ir 600 mm.

4. Īss būvniecības cikls: augsta līmeņa automātiska būvniecība vietā, nepieciešams tikai 5-6 dienas 1000 tonnu glabāšanas tvertnes.

5. Ilgs darba mūžs: 25-30 gadi, ko iegūst, vislabāk kombinējot dažāda biezuma plāksnes graudu glabāšanas tvertnes korpusam.

silo.jpg