Mājas > Jaunumi > Saturs

10TPH barības granulu līnija, barības ražošanas līnijas piegādātājs

Dec 19, 2017

Barības granulu līnijas / barības ražošanas līnija ir liela automatizācijas rupjās lopbarības ražošanas līnija, ko var izmantot dažādu mājputnu un lopbarības barībai, piemēram, vistas, pīļu, liellopu, cūku, trušu utml. Mēs varam piedāvāt pielāgotus risinājumus ar modernu barības pārstrādes tehnoloģiju un profesionāls dienests.


Barības granulu līnijas priekšrocības

1. Var pielāgot atbilstoši jūsu prasībām attiecībā uz mājputnu barību.

2. Viegla darbība

3. Mazāk laika un darbaspēka, lai iegūtu vairāk barības granulu

4. Samazināt atkritumus un uzlabot ražošanu

feed line.jpg

Putnu barības granulu ražošanas līnijas plākšņu tabula

Silosa uzglabāšanas process - saņemšanas un iepriekšējas tīrīšanas process - slīpēšanas procesa partijas un maisīšanas process - granulēšanas process - dzesēšanas un sijāšanas procesa bagāžas process - palīgdarbības sistēma - elektriskā vadības sistēma.


Ievads galvenā aparatūra Ring Die Aquatic Feed Pelletizer

Pieaugot tradicionālo zivju barošanai, akvakultūrā aizvien populārākas kļūst mūsdienīgas ūdens granulu ražošanas granulas. Šāda veida ūdens barības granulu dzirnaviņas plaši izmanto lauksaimnieki, kuri baro lielu daudzumu ūdensdzīvnieku. Ar modernu granulēšanas tehnoloģiju un kompaktu dizainu šī barības granulu dzirnaviņas var nodrošināt efektīvu granulu ražošanu ar izcilu kvalitāti. Granulu diametrs var būt no 2mm līdz 10mm, lai apmierinātu dažādu ūdens sugu pieprasījumu. Vēlaties ievērojami ietaupīt laiku un izmaksas par ūdens lauksaimniecību? Izmēģiniet šo speciāli izstrādāto ūdens barības granulu dzirnavu ! Lai gan ar šo ūdens barības granulēšanas ierīci jums būtu jāpārliecinās, ka šī granulu dzirnaviņas var padarīt tikai nogremdējamas barības granulas, ja vēlaties veikt peldošas zivju barības granulas, jums vajadzētu izvēlēties zivju padeves ekstrūderus.