Jaunākais nerūsējošā tērauda gredzens mirgo koksnes granulu granulu mašīna

Ring die for pellet machine mājputnu barībā, lopbarības barība, aqua barība, bio masas granulu mašīna utt. Mēs varētu Jums piedāvāt OEM augstas hroma tērauda gredzenu die, piemēram, CPM, Buhler, Andiritz, Muyang, Zhengchang granulu dzirnavas ar dažādām specifikācijām.

Produkta detaļas

Jiangsu Liangyou International Mechanical Engineering Co Ltd ir saistīta ar Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co Ltd, kas ir apmēram 20 gadu pieredze visaptverošu attīstību un izmantošanu lauksaimniecībā. Tā platība ir 15000 kvadrātmetri, atrodot zhongguancun zinātnes un tehnoloģiju rūpniecības parku Liyang City, Jiangsu provincē, ĶTR.
FDSP ir pārdevusi barības mašīnu un mēslojuma iekārtu visā Ķīnā un eksportē uz Koreju, Dienvidāfriku, Krieviju, Taizemi, Taivānu, Filipīnām, Malaiziju, Austrāliju, Ēģipti, Sīriju, Nigēriju, Etiopiju, Indiju, Bangladešu, Pakistānu, Irānu uc

FDSP ring die supplier

Iespējas:
1 Ieviests no augsta oglekļa satura augstas hroma nerūsējošā tērauda stieple, optimizējot oglekli, tādējādi uzlabojot noturību un izturību pret koroziju un
cietība
2 Tā var tikt galā ar visu veidu caurumu, kas pārsniedz & 1,2 mm (ieskaitot 1,2 mm) un kompresijas pakāpi.
3Ring die var ražot līdz 300mm-1500mm diametrā un 500mm augstumā.
4Apstrāde ar zibspuldzi, pilnīga automātiskā vadība, vienreizējs mēlītes caurums, augsta gluduma pakāpe.
stipra stiepes izturība, laba nodilumizturība, laba izturība pret koroziju, augsta nodilumizturība, ilga mūžs

Zvana diega un veltņa čaulas video ievade


Priekšrocība:
1.Materiālu attīrīšanas tehnoloģija, mazāk piemaisījumu, augsta tīrības pakāpe, kas lielā mērā samazina kaitīgo elementu saturu (piemēram, elementus S, P), tādējādi paaugstinot materiāla mehānisko veiktspēju.
2.Ir kalšanas, materiāls tiek apstrādāts un nostiprināts, un materiāla šķiedra ir pilnīga un vienāda, kas palielina materiāla integrēto mehānisko veiktspēju.
3.FDSP Uzņēmumam ir pasaulē modernas kalšanas iekārtas un tehnoloģijas, elektroniska datu apstrāde
sistēmas un perfekta kvalitātes kontroles sistēma.
4. Rūpnieciski tīrīti, parasti hroma sakausējumu kalumi, dažās rūpnīcās izmanto 45 parasto oglekļa tēraudu.
5. Tukšā šķidruma kontrolei jābūt robežās no HB170 līdz HB220.Ja cietība ir pārāk augsta, sējmašīna ir viegli pārrāvusi un notiek ar urbšanas atveri. Ja cietība ir pārāk zema, virsmas apdare die caurums nebūs labi.
6. Lai kontrolētu tukšo iekšējo materiālu viendabīgumu, katra tukša vieta jāveic ar defektu noteikšanu, lai izvairītos no tādiem defektiem kā trūkumi, poru bojājumi, sitieni un ieslēgumi utt.
7. Pēc apstrādes un termiskās apstrādes procesa gredzena diegu cietība var sasniegt HRC 52-58 (iekšējais diametrs ir mazāks par 350 mm), HRC50-56 (iekšējais diametrs pārsniedz 350 mm), ir vairāk apģērbu un
pretkorozijas līdzekļi.
8. Lai kontrolētu cietības vienveidību gredzenveida die pēc termiskās apstrādes, mēs izvēlamies vairāk nekā trīs punktus katrā perifēro virziena trisekcijas daļā, lai pārbaudītu cietību un ņemtu vidējo. Cietības starpības atšķirība starp katru daļu nedrīkst būt augstāka par HRC4. .
9. Saskaņā ar metāla materiālu zinātnes principu kombinācijā ar gāzu nosūkšanu un C, Cr, Mn, Ni, V
elementu saturs tiek optimizēts, veidojot gredzenveida dieņa standartu.Izmeklēšana