Jauna izstrādāta Pellet Mill Die

FDSP specializētās ražošanas nomirst visu galveno zīmolu ar skrošu dzirnavas. Mums ir bagāta pieredze ražošanā gredzenu mirst un sniegt individuālu zvana nomirst ar visu veidu modeļus, lai apmierinātu klientu ' atšķirīgas prasības. Mūsu rūpnīcā realizē pilnu automatizāciju un pieņem augšā...

Produkta detaļas

FDSP specializētās ražošanas nomirst visu galveno zīmolu ar skrošu dzirnavas. Mums ir bagātīga pieredze ražošanā gredzenu mirst un sniegt individuālu zvana nomirst ar visu veidu modeļus, lai apmierinātu uzraudzību #39; atšķirīgas prasības. Mūsu rūpnīcā realizē pilnu automatizāciju un pieņem augstākās tehnoloģijas, gredzenu nomirst ražo eksportam uz visā pasaulē.

Dies speciāli gatavotu dažāda veida modeļi
Mēs piegādājam nomirst un rullīšu čaumalas visu galveno zīmolu granulu mašīnu un visa veida mirst, pamatojoties uz clientand #39; s rasējums:
Amandus Kahl, Andritz, Buhler, CPM, General nomirst, kaitinot, Muench, Muyang, Bliss, Paladin, Promill, Federācijas, Salmatec, Sogem, Van Aarsen, Yemmak, La Meccanica.

Gredzena mirst koncentrāta dzirnavu darbības princips

Pelletizing telpas pamatstruktūra galvenokārt sastāv no šīm daļām: die, veltņi, barošanās kasīkli un izciršanas naži.

Startējot datoru, elektromotors vadīt gredzens mirst, lai pagrieztu. Un, kāds ir ruļļiem, kas arī būs jārotē par savu asi, jo berze starp sevi un mirst. Smaguma un centrbēdzes spēks, ko rada pagriežams die gredzenu, materiāls tiks stingri piestiprināts uz iekšējās virsmas gredzenu die. Barošanās skrāpis nodrošinās nepārtraukti un vienmērīgi jāvirza uz priekšu gar die jābūt gataviem granulēšanas materiālā.

Tad materiāla apspiež rullītis un mirst, un ar pakāpeniski pieaugošu spiedienu materiāla blīvums arī kļūst augstākas. Tādējādi materiāla temperatūra pieaugs, kas mīkstina to lignīnu un atvieglo veidojamas. Šajā laikā materiāls ir saspiesti caurumos mirst un formas mazu cilindriskā strēmelēs ar diametriem, mm 2-12 (atkarībā no izmēra caurumus).

Izmeklēšana